el.cigaretės
Sveikata

Elektroninės cigaretės su LED priedėliu – pliusai ir minusai

Šiomis dienomis elektroninių cigarečių rinka yra pažengusi išties toli, kas leidžia žmonėms rinktis iš tiesiog milžiniškos tokių cigarečių pasiūlos. Tarp labai didelės tokio tipo cigarečių pasiūlos galime rasti ne tik skirtingas cigaretes kokybiniu astma tikrų detalių tipo atžvilgiu, bet ir dizaino aspektu – kalbame apie elektronines cigaretes su LED priedėliu. Būtent apie pagrindinius tokio tipo elektroninių cigarečių pliusus bei minusus šiandien ir kalbėsime.

Pliusai
Esminis elektroninių cigarečių su LED šviesos diodais pliusas, lemiantis tokio tipo e-cigarečių populiarumą, yra šio priedėlio įtaka elektroninės cigaretės išvaizdai, pakreipianti ją į teigiamą pusę. Elektroninės cigaretės su LED diodais atrodo žymiai patraukiau, kas ypač puikiai pasirodo rūkymo proceso metu, kuomet galima išvysti pagrindinius tokių diodų efektus, kurie efektingu padaro ir patį rūkymo procesą. Tačiau, tai nereiškia, jog LED diodai puikiai atrodo tik naudojantis elektronine cigarete – jie puikiai pagyvina visą cigaretės dizainą ir nespinduliuodami šviesos, kas paverčia juos puikiu akcentu tiems, kuriems yra svarbi naudojamos e-cigaretės išvaizda.

Minusai
Deja, bet elektroninės cigaretės su LED diodais turi ir minusų, iš kurių pagrindiniu be jokių dvejonių galime įvardinti kainų skirtumą tarp įprastų elektroninių cigarečių bei tų, kuriose yra įrengti šie šviesos diodai. Taip, kainų skirtumai nėra milžiniški, bet jie egzistuoja, ir dažniausiai siekia nuo keleto iki daugiau nei dešimties eurų. Galbūt tai ir būtų labai menka problema, jei elektroninės cigaretės būtų ilgaamžės, bet žinant tai, jog netgi ir naudojant jas pasyviai tenka šias cigaretes keisti bent kas pusmetį, akivaizdu, jog vos per keletą metų išlaidos vien LED diodams gali siekti net ir keletą dešimčių eurų, o tai yra išties solidi pinigų suma.