Paslaugos

Kaip supakuoti dovanojamą knygą

Knygos – puiki dovana bet kokia proga! Jei ieškote apgalvotos ir unikalios dovanos, kodėl gi nepadovanojus knygos? Tačiau tinka ne bet kokia sena knyga – svarbu skirti laiko išrinkti tobulą knygą ir ją gražiai supakuoti. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti.

1. Pasirinkite tinkamą knygą. Tai bene svarbiausias šio proceso žingsnis. Norėsite pasirinkti knygą, kuri atitiktų gavėjo amžių, pomėgius ir skaitymo lygį. Jei nesate tikri, kokią knygą pasirinkti, paprašykite draugo ar šeimos nario pasiūlymų. Vietinis knygynas taip pat yra puikus šaltinis. Ten dirbantys darbuotojai paprastai gali rekomenduoti ką nors, kas puikiai tiks jūsų dovanos gavėjui.

2. Įvyniokite knygą į dovanų pakavimo popierių. Tai neprivalomas veiksmas, tačiau jis suteikia gražaus akcento. Jei nuspręsite knygą įvynioti, būtinai naudokite tokį popierių, kuris derėtų prie viršelio dizaino. Nenorite knygos užgožti per dideliu rašto ar spalvos kiekiu. Užteks paprasto dizaino.

3. Pridėkite šiek tiek puošmenų. Kai knyga apvyniota, laikas imtis kūrybos! Dovaną galite papuošti įvairiais daiktais, pavyzdžiui, kaspinu, lankeliais, lipdukais ar net konfeti! Būkite kūrybingi ir smagiai praleiskite laiką. Vienintelė jūsų riba – jūsų vaizduotė.

4. Parašykite užrašą. Jokia dovana nėra visavertė be nuoširdaus dovanotojo laiško! Keletas malonių žodžių padarys jūsų dovaną ypatingą ir leis gavėjui suprasti, kiek daug jis jums reiškia. Būtinai pasirašykite savo vardu ir pavarde, kad jie visada prisimintų, kas jiems padovanojo tokią rūpestingą dovaną.

Vos šiek tiek pasistengę, paprastą knygą galite paversti nepaprasta dovana! Jūsų rūpestingumą įvertins tas, kam pasiseks gauti jūsų unikalią dovaną. Taigi eikite ir pradėkite ieškoti tobulos knygos – ir smagiai ją supakuokite!