Pokerio taisykles
Laisvalaikis

Nemokami būdai suformuoti savo pokerio biudžetą

Milijonams žmonių visame pasaulyje pokerio žaidimas yra pats pagrindinis hobis ir veikla, teikianti didelį malonumą bei smagias emocijas. Jie į šį populiarų žaidimą žvelgia kitomis akimis, t.y. jiems pokeris tik pramoga, nesitikint savo žaidimo paversti labai sėkmingu ir pelningu. Įprastai jie nustato tam tikrą pinigų sumą, kurią leidžia sau pralaimėti pasirinktame internetiniame pokerio kambaryje ir dėl to nesuka galvos. Daugybė pokerio žaidėjų vadovaujasi būtent tokia logika, tačiau iš tiesų jie galėtų savo žaidimą perkelti į visiškai kitą lygį, kuriame galėtų sukurti kur kas didesnę pridėtinę vertę ir tokiu būdu gerokai užsidirbti. Būtent todėl verta žinoti keletą naudingų patarimų, padedančių visiškai nemokamai suformuoti savo pokerio biudžetą.

  • Be depozito gaunami žaidimui skirti pinigai. Tai yra pakankamai nauja skatinamoji sistema pradedantiesiems pokerio žaidėjams. Nemaža dalis internetinio pokerio kambarių savo vartotojams siūlo prisijungimo premiją, kuri padvigubina jų į savo paskyrą pervestus pinigus. Tuo tarpu be depozito suteikiami pinigai yra dar pranašesnis pasirinkimas. Tai reiškia, kad pradėti žaisti galite neinvestuodami nei vieno cento, o jei laimėsite – suformuosite savo asmeninį pokeriui skirtą biudžetą.
  • Internetiniai pokerio kambariai atsidaro pakankamai dažnai, kad pradedantieji žaidėjai turėtų daugybę galimybių pasinaudoti įvairiais bonusais, kurie padeda neinvestuojant savo lėšų, žaisti realiais pinigais. Žinoma, dažniau pasitaiko atvejų, kai siūloma padvigubinti ar netgi patrigubinti į pokerio sąskaitą įneštą sumą, todėl tokio pasiūlymo atveju gali tekti į savo pokerio sąskaitą įnešti atitinkamą pinigų sumą.
  • Taip pat galima žaisti nemokamus pokerio turnyrus, kuriuose dalyviams nereikia mokėti jokių mokesčių. Tokie turnyrai turi ir piniginius prizus. Nors juose įprastai žaidžia tūkstančiai pokerio žaidėjų, turite galimybę laimėti pagrindinį prizą, tokiu būdu gaudami lėšų tolimesniam žaidimui.

Taigi, jūsų biudžeto formavimas ir jo valdymas yra labai svarbūs veiksniai kiekvienam sėkmingu norinčiam būti pokerio žaidėjui. Todėl vykite į šalį mintis, kad pokerį galima žaisti vien tik įsisavinus pokerio taisykles – to tikrai nepakaks, kad galėtumėte laimėti ir pasiekti labai puikius ir ilgalaikius rezultatus.