plastidip
Auto-moto

Pabodo automobilio spalva? Pakeiskite ją per kelias valandas! Pataria specialistas

Automobilio spalva lemia jo patrauklumą, dažnai ją vairuojančio žmogaus charakterį, galiausiai, priežiūros niuansus, kadangi vieni atspalviai yra teplesni nei kiti. Siekiant, kad mašina visada atrodytų puikiai – reikia skirti dėmesio jos priežiūrai. Patogu, kad nusidėvėjęs kėbulas gali būti prikeliamas antram gyvenimui su specialiomis priemonėmis. Tiek plėvelėmis, tiek „Plasti Dip” dažais, kurie vadinami inovacija pakeitusia požiūrį į automobilio spalvos atnaujinimą.

Naujas požiūris į seną technologiją

Skysta guma jau gana seniai yra naudojama labai skirtingo tipo darbas atlikti, technikos korekcijoms, kurios susijusios ne tik su įrangos funkcionalumu, tačiau taip pat ir estetika. Pradėta naudoti dar prieš 50 metų Amerikoje – šiuo metu jos pagrindu gaminamos įvairios medžiagos, kurios reikalingos automanų sektoriuje.

Galiausiai, guma ne tik tvarkoma technika, kuri yra susijusi su automobiliais, tačiau ir papildomai sutvirtinami įrankiai, kurie apsaugo juos. Juk tikrai esate rankoje laikęs įvairius meistro įrankius, kurių rankena yra guminė. Ta pati guma naudojama ir „PlastiDip” technologijoje, kuri paverčiama danga.

Taigi, labai seniai naudojama guma, kuri buvo išrasta visiškai kitai paskirčiai, šiuo metu yra atgimusi kaip automobilio patrauklumo ženklas, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas. Nors, žinoma, ji labiausiai vertinama dėl estetikos, tačiau reikia nepamiršti, kad šis spalvos keitimo būdas yra ilgaamžis bei apsaugantis.

Spalvos pokyčiai – pagal jūsų poreikius

Jeigu Jums pabodo esama transporto priemonės spalva arba jeigu ji yra labai susidėvėjusi ir reikia bandyti kaip nors pakelti jos vertę – tokiu atveju atspalvio kismas yra labai geras pasirinkimas. Žinoma, keisti auto spalvą galima labai skirtingais būdais.

Vieni reikalauja daugiau laiko ir tuo pačiu daugiau smulkmeniškumo, kai tuo tarpu kiti, kaip kad „Plasti Dip”, yra ne tokie lepūs, tad natūralu, jog ir kur kas populiaresni. Su geros kokybės dažais galima atnaujinti automobilio spalvą vos per kelias valandas, tad natūralu, kad ši technologija vadinama inovatyvia.

Svarbiausia, kad keičiant nereikalingas transporto priemonės ardymas, o dažų gausa – itin plati, tad kiekvienas ras jo poreikius labiausiai patinkančią spalvą. „Šiuo metu paletė yra itin plati, tad visada siūlome rinktis ne tik tradicines, tačiau taip pat ir neįprastas spalvas”,- pasakoja meistras.

Natūralūs dažai nebus pažeisti

Specialistai pastebi, kad vienas didžiausių šio tipo dažų privalumų yra tai, jog atnaujinus automobilio spalvą nebus pažeista originali jos išvaizda, tad pagal poreikius – ji galės būti grąžinama. Taip pat reikia įvertinti tai, kad šie dažai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. „Mašina vis tiek gali būti plaunama plovykloje, taip pat, su aukšto slėgio siurbliais. Dažai išliks, atrodys puikiai, tad svarbiausia – tobulas padengimas“.

Jeigu Jums pabodo sena auto spalva – visada galima rinktis kitą ir taip seną pašalinus – padengti nauja. Tai suteikia galimybę reguliariai pakeistus auto spalvą džiaugtis, kad tuo pačiu tarsi pasikeičia ir Jūsų transporto priemonė. „Nauja danga gali būti paprasčiausiai nulupama ir mašina vėl bus natūralios spalvos, tačiau neliks jokių klijų likučių“,- priduria specialistas.

Kokia spalva Jums gražiausia?

Žinoma, ne tik dėl spalvų pasirinkimo, tačiau taip pat ir tolygaus jų padengimo visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali visus darbus atlikti greitai ir svarbiausia – užtikrinti dėl dažų kokybės. Tai turėtų būti prioritetas. Taip pat siūlome nepamiršti, kad šiuo metu „Plasti Dip” dažų spalvų gausa yra tokia plati, kad patenkintas bus net ir pats išrankiausias.

Nuo ryškiais raudonos, kuri dažniausiai vadinama drąsių žmonių pasirinkimu, iki juodos, kurią renkasi rankose galią laikantys vairuotojai. Kiekvienas ras sau priimtiną variantą.