auto nuoma
Auto-moto,  Paslaugos,  Transportas

Auto nuoma jūsų paslaugoms

auto nuomaAuto nuoma – populiari ir įvairiose situacijose labai patogi paslauga. Jeigu jums prireikia išsinuomoti transporto priemonę, tai padaryti visai nesudėtinga. Tačiau, kad šia paslauga naudotumėtės be jokių papildomų problemų ir liktumėte patenkinti, nuomodamiesi automobilį, būtinai atkreipkite dėmesį į tam tikrus momentus.

Pirmiausia, būtinai atidžiai perskaitykite automobilio nuomos sutartį ir išnagrinėkite visas jos sąlygas. Nepraleiskite jokių, netgi ir parašytų smulkiu šriftu, nes jos taip pat yra svarbios. Žinoma, paprastai sutarties sąlygos yra standartinės ir nekeičiamos. Tad jūs su jomis galite sutikti arba ne – tokiu atveju automobilio neišsinuomosite. Tačiau bet kuriuo atveju pirmiausia jas reikia žinoti. Suprantama, kad tokiose sutartyse automobilių nuomos įmonės teisės yra visiškai apsaugotos, o jūsų bus apsaugotos tik tuo atveju, jeigu įvykdysite tam tikrus nustatytus reikalavimus, kuriuos ir turite gerai išmanyti. Kita vertus, perskaitę nuomos sutartį, sužinosite ir jums naudingą papildomą informaciją, pavyzdžiui, kaip turite elgtis avarijos ar automobilio apgadinimo atveju. Visus su tuo susijusius klausimus aptarkite su savo nuomos agentu. Būtinai pasiimkite ir turėkite su savimi pagalbos telefono numerį, juo susisieksite su nuomos įmone avarijos atveju, sugedus išnuomotam automobiliui ir bet kuriuo kitu atveju, kilus klausimams dėl naudojamo automobilio.

Labai svarbu, prieš nuomojamu automobiliu išvažiuojant iš nuomos įmonės teritorijos, kuo geriau jį apžiūrėti. Būtinai surašykite visus pastebėtus automobilio trūkumus, tokius kaip kėbulo įbrėžimai, stiklo įtrūkimai, ratų gaubtų apibraižymai ar pan. Tai turi būti užfiksuota kartu su automobilio nuomos įmonės atstovu. Statistika teigia, kad tokie laiku neužfiksuoti apgadinimai yra viena pagrindinių klientų nusiskundimų temų. Atidžiai apžiūrinėdami automobilį, nepamirškite ir jo salono. Būtinai patikrinkite, ar pripildytas automobilio degalų bakas, ar yra atsarginis ratas bei visi jo keitimui reikalingi įrankiai. Žinoma, to greičiausiai ir neprireiks. Tačiau pasiruošti įvairiems nutikimams tiesiog būtina.

Atsisėdę už automobilio vairo, pirmiausia pasidomėkite jo valdymu. Tiesiog susipažinkite su nauju automobiliu – juk jo dar nesate vairavę. Žinoma, pagrindiniai automobilio valdymo momentai visose transporto priemonėse per daug nesiskiria, tačiau pirmą kartą visuomet atsiras, ko reikia paieškoti. Tad geriau tai daryti ramiai stovint aikštelėje, o ne išvažiavus į kelią.

Jeigu visa tai atlikote, jums belieka tik palinkėti smagios ir saugios kelionės išsinuomotu automobiliu!