Paslaugos,  Šventės

Dovanos vyrams – iššūkis moterims

dovanos-Kiekvienos Kalėdos ar gimtadienis, ar kita šventė, kuomet ieškoma dovanos vyrui, broliui, draugui ar tėčiui, tampa tam tikru iššūkiu. Kartais atrodo, jog išrinkti dovaną vyrui yra sunkiau nei išrinkti dovaną penkiolikos merginų kolektyvui. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Giliai įkvėpus ir pagalvojus galima rasti išties šaunių dovanų vyrams idėjų. Jei visgi dar neaplankė įkvėpimas, dalinamės keliomis idėjomis šioms Kalėdoms.

Vardinės kojinės

Nėra vyro, kuris nenešiotų kojinių. Tad dar viena pora kojinių tikrai nenueis perniek. Tačiau jei tai vardinės kojinės, tokios, ant kurių užrašytas dovanos gavėjo vardas ar palinkėjimas skirtas jam, tuomet kojinės tampa ypatinga dovana. Gerai pagalvojus ant kojinių galima išpaišyti tooookius palinkėjimus, jog dovana bus dar ilgai aptarinėjama.

Šaldantis krepšys vynui

Vyrai nesuka galvos ką pasiimti su savimi einant į svečius, jie nesirenka pyragų, vaisių ar pelėsinio sūrio. Geriausios „lauktuvės“ yra butelis vyno, alaus ar kažko stipriau. Tačiau visuomet kyla dilema kaip nusinešti butelį taip, kad jis nesušiltų. Šaldantis krepšys šią problemą išsprendžia. Krepšys atrodantis kaip dovanų maišelis yra pagamintas iš specialios medžiagos sulaikančios šaltį. Tokios praktiškos dovanos vyrams visuomet tinka ir patinka.

Šveicariškas peiliukas

Dar viena praktiška ir kiekvienam vyrui patinkanti dovana – daugiafunkciniai peiliukai, kurie komplektacijoje turi ne tik peilį, bet ir atsuktuvą, žirkles, dildė, replės. Dažniausiai raktų pakabuko funkciją atliekantis peiliukas išties naudingas įrankis kuomet prireikia pasukti varžtelį, atidaryti užsispyrusį stiklainį ar nudildinti nulūžusį nagą.

Pinigų segtukas

Ne visi vyrai mėgsta pinigines, nes neturi kur ją įsidėti arba ji tokia išsipūtusi, jog netelpa į kišenę. Pinigų segtukas išsprendžia šią problemą. juo susegti banknotai neišsipučia piniginėje, tad ji tampa mielesnė ir mažesnė. O jei nenorima apskritai nešiotis piniginės, pinigų segtukas neleidžia išsimėtyti banknotams. Jis sudeda juos į vieną krūvą ir prilaiko. Tai stilingas ir praktiškas mažmogis, kurį jaus spėjo pamėgti ne vienas vyras.

Taigi, gerai pagalvojus galima rasti įdomių dovanų vyrams. Jei tai įdomu ir praktiška dovana – kelias į vyro širdį garantuotas.