greitos paskolos internetu
Finansai

Grąžinkite mažas paskolas be vargo

greitos paskolos internetuKartais mūsų visuomenėje visai be reikalo stigmatizujamos greitos paskolos internetu, teigiant, kad jos neva yra kaip kilpa ant kaklo, kad žmogus, turintis tokią paskolą, praras ir namus, ir turtus, ir draugus. Iš kur kyla toks nesusipratimas ir klaidingas įsitikinimas? Visų pirma, iš to, kad bloga naujiena yra gera naujiena. Visi garsiai ir daug kalba, kai sužino, kad kažkas skolingas antstoliams, todėl gali dirbti tik „juodais”, nes iš jo kortelės viską paims. Arba, kad būstą areštavo antstoliai, nes nepavyko susimokėti greitiesiems kreditams skolų. Tačiau taip juk nutinka labai retai. Mes niekada nesužinome, kad be galo daug žmonių nuolat sėkmingai skolinasi ir tas paskolas grąžina. Žmonių, kurie nemoka elgtis su pinigais, o ypač su skolintais, visada  buvo ir bus, tad nereikėtų kaltės versti kreditų bendrovėms, jeigu kalti patys žmonės. Atvirkščiai, būtent siekiant juos apsaugoti nuo kvailų poelgių, kreditų teikimo bendrovės taiko nemažai reikalavimų, pagal kuriuos atrenka, kam paskola gali būti suteikiama, o kam ne. O jeigu jūs dabar taip pat esate greitos paskolos internetu savininkas, nesibaiminkite dėl blogiausio scenarijaus. Tinkamai viską darydami, apskritai paskolą galite grąžinti taip lengvai, kad net patys nepastebėsite. Kaip to pasiekti? Kaip visada – mažais ir protingais žingsneliais greitos paskolos bus grąžintos su  vėjeliu.

Sutaupydami transportui

Daug kas iš mūsų ignoruoja savo gyvūnišką prigimtį, vis mažiau juda, visą dieną sėdi ir net mažiausius atstumus važinėja su automobiliu. Tačiau automobilis kas mėnesį pareikalauja išlaidų bei labai kenkia jūsų sveikatai, jeigu mažai judate. Kainuoja pati mašina, draudimas, kuras. Geriau, kol grąžinsite vartojamosios paskolos internetu sumą, paskelbkite sau sveikatingumo maištą. Paprastai yra gana sunku atsisakyti kažko, sakant, kad atsisakai nuo tada ir tada, visam laikui. Jūs padarykite atvirkščiai, atsisakykite automobilio dabar, iki riboto laiko – iki kol grąžinsite paskolą. Jeigu grąžinus ją norėsite, galėsite ir toliau važinėti mašina. Tačiau galbūt pamilsite sveiką gyvenimo būdą ir bent kas antrą kartą rinksitės kelionę ne mašina, o dviračiu arba pėsčiomis? Senatvėje organizmas jums už tai padėkos. O kartu per mėnesį sutaupysite gal net iki 100 eurų.

Sutaupydami pramogaudami mieste su draugais

Kitas būdas taupant nepastebimai, kad greitos paskolos internetu nuo 18 metu būtų grąžinamos be vargo – taupyti pasilinksminimams su draugais mieste. Paprastai einame susitikti su draugais per pietus restorane arba vakare kavinėje, bare. Per mėnesį tokių susitikimų vis tiek turime bent 3 – 10, tad kavinėse ir baruose paliekame po 15 – 50 eurų per mėnesį. O juk pavalgyti galime ir namuose, kaip ir atsigerti kavos. Tad verta pakeisti požiūrį. Einant susitikti su draugais jau ir taip yra smagu, todėl nereikia leisti pinigų. Pasistenkite minimalizuoti kiekį ėjimų į viešas maitinimo ar gėrimo vietas. Pabandykite linksmintis savaitgaliais be alkoholio – būsite darbingi ir kitą dieną (sutaupysite laiko), neišleisite pinigų, girti neprisivalgysite nesąmonių (nepriaugs svorio), o su draugais iš tiesų bus ir taip smagu, nes kiti geriantys bus puikios nuotaikos, atsipalaidavę. Dienomis susitikite su draugais pasivaikščiojimui arba pasikvieskite į namus vakarienės ar kavos. Pinigai tiesiog jums patys pradės kristi į saujas, kai nuspręsite nebeišlaidauti minėtiems dalykams. Tad ir greita paskola internetu bus atiduota nepastebimai ir lengvai. Žinoma, yra ir kitų būdų, su kuriais greitas kreditas internetu būtų grąžintas paprastai. Laikydamiesi dietos pagaliau sulieknėsite, sureguliuosite spaudimą, o taip pat ir sutaupysite. Pasirinkdami nemokamas pramogas vis tiek turiningai leisite laiką.