Mada

Kaip sutaupyti perkant firminę sportinę aprangą?

                   Išlaikyti formą yra svarbu, tačiau daugeliui iš mūsų taip pat svarbu laikytis biudžeto. Geros naujienos yra tai, kad galima apsirengti sportine apranga, kuri gali padėti išnaudoti visas treniruotes neišleidžiant didelių pinigų. Jums gali kilti klausimas, ar jums net nereikia pirkti specialios sportinės aprangos. Nors to nedarymas gali atrodyti kaip geras būdas sutaupyti pinigų, tai klaidinga ekonomika. Viena vertus, kai sportuosite, gausiai prakaituosite, o tai reiškia, kad jums reikia drabužių, kurie būtų patogūs tokiomis sąlygomis. Turėdami tam skirtą treniruočių drabužių rinkinį, galite tinkamai įsijausti į fizinę veiklą. Padedant batais ar vyriškos sportinės kelnės.

                Svarbiausias principas perkant sportinę aprangą nebrangiai – neapsigalvoti, kad jums reikia brangios firminės specializuotos įrangos. Yra tam tikrų daiktų, kurie gali padėti jums gauti daugiau naudos iš pratimų, tačiau net ir tie neturi būti brangūs, o daugumai sportinės aprangos turėtumėte sutelkti dėmesį į audinį, atramą ir patogumą.

                Bendrieji audiniai. Vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis sportinius drabužius yra tinkamo audinio pasirinkimas. Jums reikia medžiagos, kuri veiksmingai pašalintų prakaitą nuo kūno, kad būtų išvengta bėrimų ir trinties. Pavyzdžiui, jei po treniruotės pastebėjote, kad pažastų srityje atsiranda bėrimų, gali tekti ieškoti drabužių, pasiūtų iš alternatyvios medžiagos, ir būtinai vengti batų. Svarbiausia yra rasti įperkamus drabužius, pagamintus iš audinių, kurie ištraukia prakaitą nuo odos (dagtis) ir yra kvėpuojantys. Šiai kategorijai priklauso viskas, kas pagaminta iš polipropileno, poliesterio mišinių, spandekso ar vilnos. Medvilnė yra mažiau pageidaujama. Nors tai pažymi kvėpuojančią dėžutę, prakaitas iš medvilnės greitai neišgaruoja ir treniruotės metu gali tapti vis sunkesnis. Norint pasirinkti tinkamą audinį, gali prireikti šiek tiek bandymų ir klaidų, tačiau svarbiausia yra patogumas. Jei dėl audinio jaučiatės nepatogiai, išbandykite ką nors kito, kol gausite tinkamą.