Moteriska striuke
Mada

Kaip tapti stiliaus ikona

Žvalgantis po madų žurnalus ar stiliaus portalus jums atrodo, kad niekuomet negalėsite pasiekti tokio „aukšto meistriškumo“ lygio įvaizdžio formavimo srityje? Manote, kad tai yra skirta tik profesionalams? Jei vadovausitės tokiu požiūriu, tikrai nepajėgsite sukurti savo tobulo įvaizdžio. Tačiau, kas pasakė, kad jums nepavyks?! Kas pasakė, kad jūs negalite tapti stiliaus ikona?! Pats metas į pagalbą pasitelkti keletą praktiškų stiliaus patarimų, kurie akimirksniu palengvins visą jūsų naujojo įvaizdžio formavimo procesą.

Ilgoms kojoms – suderinkite kelnes su batais

Tai yra labai paprastas, tačiau ypač efektyvus stiliaus patarimas. Ilgoms kojoms puikiai tinka kelnių ir batų suderinimas tarpusavyje. Trumpiau tariant, pasirinkite tokią pačią spalvą ir tekstūrą. Dar nebandėte? Pabandžiusios – padėkosite.

Drabužiai, kuriuos galite dėvėti daugiau nei kartą

Kiekviena iš jūsų savo drabužių spintoje turėtumėte turėti ne vieną drabužį, kurį galėtumėte dėvėti ne vieną kartą – patogi moteriška striukė, lengva moteriška suknelė, kardiganas, aptempti džinsai ir kt.

„Kariški“ batai taip pat yra klasika

Jie buvo, yra ir visuomet bus tikrų tikriausia klasika. Todėl jei jų savo didelėje batų kolekcijoje vis dar neturite, pats metas į ją įtraukti ir „kariškus“ batus. Juos galėsite labai lengvai priderinti tiek prie džinsų, tiek ir prie sijonų ar trumpų suknelių.

Balansas tarp aptemptų ir laisvų drabužių

Atsižvelgiant į savo kūno tipą, turėtumėte pasistengti atrasti balansą tarp aptemptų ir laisvų drabužių. Tobuliausia būtų, jei viena dalis jūsų įvaizdžio būtų aptempta, o kita – laisva (pvz., aptempti džinsai ir ilgas laisvas megztinis).

Atletiška sportinė apranga – jums jos reikia

Kiekviena iš jūsų turėtumėte investuoti ir į kokybišką atletišką sportinę aprangą. Jau seniai praeityje laikai, kai sporto klube buvo priimtina dėvėti laisvas kelnes ar džemperį. Dabar atėjo metas atletiškai aptemptai aprangai, kuri ne tik palengvina sportavimą, tačiau taip pat motyvuoja mus taip, kaip dar niekuomet iki šiol niekas nebuvo sugebėjęs to padaryti.

Turėkite daugiau nei vieną diržą

Jūsų diržų kolekcijoje neturėtų stigti diržų – tarp jų privalo būti tiek platūs, tiek ir siauri diržai, kuriuos galėtumėte pritaikyti prie bet kurio savo pasirinkto stiliaus. Ir atminkite, kelnių diržas – tai yra labai galingas aksesuaras.

Atkreipkite dėmesį į detales

Visuomet turėtumėte skirti daugybę dėmesio savo stiliaus detalėms. Kiekviena jūsų stilių sudaranti detalė yra labai svarbi ir ji tiesiogiai prisideda prie bendro vaizdo. O tai reiškia, kad tinkamai pasirinktų stiliaus detalių pagalba jūs galite savo įvaizdį paversti ne tik unikaliu ir išskirtiniu, tačiau ir traukiančiu aplinkinių akį.

Jei renkatės baltos spalvos drabužius

Jei mėgstate rengtis baltos spalvos drabužiais, būkite tikros, kad nepamiršote pasirūpinti ir tinkamu apatiniu trikotažu. Jis ne tik privalo būti kokybiškas ir patogus, tačiau taip pat ir tinkamos spalvos – ir šiuo atveju jis tikrai neturėtų būti baltas! Jei dėvite baltus drabužius, rinkitės kūno spalvos apatinį trikotažą.

Renkantis tarp horizontalių ir vertikalių linijų

Jei renkatės tarp minėtų dviejų – visuomet rinkitės vertikalias linijas. Žemas moteris jos paverčia aukštesnėmis. Tuo tarpu apvalesnių kūno linijų moteris jos lieknina. Žinoma, pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.

Nepirkite tik todėl, kad tai pigu

Jei dažnai mėgstate lankytis drabužių parduotuvėse, nepirkite drabužių vien todėl, kad jie jums pasirodė labai pigūs. Net jei jūs kurį laiką jausite širdgėlą dėl „praleistos progos“, supraskite, kad pirkti drabužius jūs turite tik tuomet, kai jų jums iš tikrųjų reikia.

Galiausiai – pasitikėkite savimi

Niekas geriau neveikia kaip pasitikėjimas savimi. Todėl būkite savimi ir būsite nuostabios!

Daugiau: Gali būti aktualios naujos striukės