Namai

Kodėl įsirenginėjant būstą reikia kreiptis į dizainerius?

Būsto interjero planavimas malonus tuo, kad kuriame savo namų (ar darbo) erdvę, kurioje gyvensime ar dirbsime. Stengiamės įgyvendinti savo lūkesčius, suderinti norimą išgauti vaizdą su praktiškumu ir patogumu. Deja, ši užduotis paprastam žmogui kartais tampa sunkiai įveikiama. Tuomet pagalvojame apie dizainerių paslaugas. Pasvarstykime, kodėl verta kreiptis į šiuos specialistus.

  • Sprendimai nuo … iki

Jei ketiname tik perdažyti sienas ar lubas, dažniausiai galime apsieiti be dizainerių pagalbos. Tačiau jei įrenginėjame ar atnaujiname patalpas nuo grindų dangos iki baldų ir interjero detalių, rezultatą sudarys visuma. Įsivaizduojant kaip atrodys baldas mūsų namuose, kartais galime suklysti ir galutinis rezultatas bus ne toks, kokio tikimės. Interjero dizainerė dėl savo patirties ir žinių iš skirtingų komponentų geba sudaryti tokią visumą, kokios nori klientas. Dažnai dizaineriai pateikia ir 3D vizualizacijas, kurių pagalba klientas gali iš anksto įvertinti būsimą rezultatą.

  • Išvengsite daug rūpesčių

Interjero pavyzdžių paieška, sprendimų priėmimas, tinkamų medžiagų ir baldų paieškos užima daug laiko. O kur dar techninių sprendimų planai. Elektros instaliacijos išdėstymas, poreikiui esant, vandentiekio ar kanalizacijos sistemų planavimas įveikiamas ne kiekvienam. Kartais šiems darbams samdomi atitinkamos srities specialistai. Tačiau daug naudingiau viską patikėti vienam žmogui – dizaineriui.

  • Individualūs sprendimai

Planuojantys interjerą patys, dažniausiai renkasi iš rinkoje esančių baldų ir medžiagų. Geriausiu atveju, kreipiamasi į nestandartinių baldų gamybos įmones, kurios (dažnai taip pat su dizainerių pagalba) pasiūlo nestandartinius sprendimus. Tačiau kartais šie variantai nepateisina lūkesčių, nes baldų projektavimo įmonės nesigilina į interjero visumą. Tuomet net ir nestandartiniai pagaminti baldai gali neišpildyti lūkesčių. Kai visą tai nuo pradžių planuoja dizaineris, visi jo sprendimai būna apgalvoti, pasverti ir suderinti su visuma. Tai ypač aktualu nestandartinėse erdvėse.