Skaidrios SEO paslaugos Vilniuje
Technologijos

Skaidrios SEO paslaugos – kaip išsirinkti?

SEO paslaugos vis dažniau ir dažniau girdima sąvoka kuriant savo verslą. Užsienyje įmonių, užsiimančių SEO paslaugomis yra nesuskaičiuojama galybė, tačiau Lietuva taip pat neatsilieka ir gali pasiūlyti nemažai tokias paslaugas teikiančių specialistų.

Kaip bebūtų klientams gali kilti nemažai klausimų, ar verta pasitikėti tokiomis įmonėmis, kurios suteikia skaidrias SEO paslaugas kadangi produktas nėra apčiuopiamas rankomis ir kokybiško darbo bet kur nenusipirksi. Žinant ir tai, kad rezultatai nebus pasiekti per kelias dienas, žmonės paprasčiausiai nuleidžia rankas, nepasitiki ir nemato prasmės leisti pinigus tokioms paslaugoms.

Kokiu principu veikia skaidrios SEO paslaugos – trumpai apie tai šiame straipsnyje.

SEO paslaugos pagrindas – ilgas ir nenutrūkstantis darbas

SEO tai procesas, kurio metu optimizuojama tinklapis, kad jo turinys būtų matomas paieškos sistemose pagal populiarias vartotojų užklausas, raktoažodžius. Svetainė optimizavimas skirstomas į du etapus: vidinį SEO ir išorinį SEO. Vidinis SEO susideda iš dviejų vienodai svarbių dalių. Plačiau apie Vidinį SEO žiūrėkite video.

Šios paslaugos rezultatų nepastebėsime iškart, kadangi tai nėra tas dalykas, kurį galima nusipirkti ar pagaminti. Norint pasiekti užsibrėžto tikslo, reikia ilgai, atkakliai ir kryptingai dirbti prie projekto. 

Atsidurti Google aukštose pozicijose gali užtrukti nuo mėnesio iki pusmečio ar net daugiau. Tačiau jei jums yra sukuriama protinga strategija, jūs visuomet pateksite į tas vietas, į kurias ir taikotės.

Kaip įmonė įvertina jūsų padėtį ir sudaro optimalų SEO planą?

Geriausiai įvertinti įmonės esamą padėtį tarp kitų konkurentų, galima tik turint pakankamą žinių ir patirties bagažą. Sudaryti geriausiai veikiantį planą jūsų projektui, galima tik turint profesionalią ir kvalifikuotą komandą (programuotojus, marketingo ir SEO specialistus, profesionalius turinio kūrėjus). 

Sujungiant šiuos aspektus, įmonė vykdo objektyvų SEO padėties įvertinimą ir sudaro planą. 

Nuolat palaikant ryšį su klientu ir leidžiant jam stebėti atliktus darbus bei matyti, kaip keičiasi pozicijos, sudaro svarbiausią bendradarbiavimo konceptą – skaidrumą. 

Objektyvus vertinimas 

Dažnai žmogui yra pateikiami tiesiog pliki skaičiai, ataskaitos bei vertinimai, kurie nesusidūrusiam su SEO asmeniui nieko nereiškia.

Atlikti objektyvų vertinimą – išanalizavus kliento svetainę pateikti konkrečius duomenis ir juos palyginti su indusrijos normomis.

Sudarius planą, reikia atsižvelgti į esamas svetainės problemas, kliento norus ir tikslus ir tik tada galima pradėti jį vykdyti. 

Dažniausiai pradėjus vykdyti sudarytą planą, pasireiškia didžiausios SEO problemos: Klientai nepasitiki specialistais, nežino, ar darbai yra vykdomi, jei taip, kokie jie. Kaip pateikiamas įmonės įvaizdis, tarp kokių produktų jų svetainė yra pozicionuojama. Klientas nežino, ar galės keisti sudarytą planą, o galbūt planas bus keičiamas be jo žinios. Nėra aiškumo ties svetainės trūkumais, ir kokiais būdais jie gali būti sprendžiami.

Kas yra skaidrios SEO paslaugos?

Skaidrios SEO paslaugos – tai svetainės optimizavimo principas, kuris paremtas sąžiningu darbu ir užsakovui yra suteikiama kontrolė, dirbant su savo projektu.

Norint pasiekti užsibrėžto tikslo, reikia turėti keturis faktorius:

  • Patirties, dirbant su įvairiais skirtingais projektais
  • Profesionalios komandos
  • Strateginio plano sudarymo
  • Strateginio plano vykdymo

Suvokiant šią sąvoką, abi pusės 100% tiki ir pasitiki pradėtu darbu. Klientui niekada nekyla klausimų dėl darbų ataskaitos, visi atliekami darbai yra aiškūs. Kadangi visa ataskaita ir vykdomo plano tikslai yra pateikiami online, tiek klientas, tiek įmonė gali matyti ir koreguoti planus ir atliktus darbus.

Jokie darbai nebus pradėti be kliento patvirtinimo ir iki galo neišsiaiškinus, ar jam viskas yra suprantama, kodėl imamasi vieno ar kito žingsnio siekiant tikslo. 

Jei norite skaidrumo savo įmonės ateityje bei viešame jos įvaizdyje – susisiekite su mumis ir strategijos aptarimą galėsime pradėti jau šiandien.