Baldai
Namai

Spintos kūrimas yra labai smagus procesas

Pirmasis žingsnis, kurį turite atlikti kuriant spintą, tai įsitikinti, kad jūsų kuriama spinta sugebės patenkinti visus reikalavimus, kuriuos kiti žmonės ar jūs pats keliate spintai. Jei jūs kuriate uždarų durų spintą, tuomet jums reikėtų pasvarstyti apie slankiojančių durų sistemą. Tokio tipo spintos šiuo metu yra ypač populiarios, o tuo pačiu jos yra ir praktiškos. Taip pat labai svarbus dalykas kuriant spintą yra atsižvelgti į tai, kiek joje bus galima sutalpinti drabužių. Pagrindiniai elementai drabužių spintoje, skirti jos funkcionalumui, yra lentynos, strypas, skirtas pakaboms kabinti, kaklaraiščių kabliukas ir kt.

Medžiagos

Dar daugiau, kuriant spintą jums nepakanka galvoti tik apie jos dizainą ir pritaikomumą, jūs privalote kuriamam baldui parinkti būtent tokias medžiagas, kurios jam tiktų dizaino atžvilgiu, bet taip pat būtų patvarios ir kokybiškos. Drabužių spintoms dažnai naudojamas medis yra įprastas pasirinkimas, tačiau išsirinkti kokybišką medieną yra sunku ir ji nėra pigi. Kita vertus galima rinktis medžio imitaciją ar medžio drožlių plokštes, tačiau toks pasirinkimas sumažins jūsų kuriamos spintos ilgaamžiškumą nors ir sumažins gamybos kaštus. Tad atminkite, nors medžiagos ir turi būti parenkamos pagal biudžetą, tačiau jos neturėtų smarkiai kenkti galutinei spintos kokybei.

Stilius

Kitas dalykas apie kurį taip pat turėtumėte pagalvoti kuriant uždarų durų spintą, tai ar jūsų pasirinktos durys nekonfrontuos su likusiu kambario interjeru. Tai yra svarbu, nes dažniausiai spintos, kurios kuriamos individualiai, yra skirtos vienam tikslui – puikiam kambario dizaino papildymui. Jūs galite atrasti net tokias spintos duris, kurios ne vien tik derės su kambario interjeru, bet ir taps vienu iš esminių kambario akcentų. Tokias duris galima surasti arba pagaminti pačiam, tam gali pasitarnauti įvairios dekoravimo technikos, pavyzdžiui, dekupažas.

Gamindami ar projektuodami savo spintą tiesiog atminkite kelis esminius dalykus:

  • Spinta turi tarnauti jums
  • Negalima viršyti iš anksto suplanuoto biudžeto, nes kitaip jis gali išaugti dvigubai ar net trigubai
  • Spinta yra gaminama tam, kad jūsų kambario interjeras atrodytų gražiau nei buvo prieš tai

Nepamiršdami šių pagrindinių patarimų jūs sukursite sau puikią spintą ir nepaisant to ar jūsų suprojektuotą spintą gamins kiti, ar ją gaminsite jūs patys, ji tikrai atrodys puikiai ir pateisins visus lūkesčius. Be to, tokie rankų darbo baldai turi dar didesnę vertę.