virtuves baldai
Namai

Virtuvės baldai – nauji ar naudoti?

virtuves baldai

Šiek tiek keistas klausimas, tiesa? Ar galima pirkti iš viso naudotus virtuvės baldus? Viskas suprantama dėl gyvenamojo kambario ar miegamojo – nusiperkate panaudotą sofą ar lovą pigiau, pasikeičiate čiužinį ar gobeleną ir gyvenate vargo nematydami. O kaip su virtuvės baldais? Virtuves baldai naudoti būna ilgą laiką, todėl reiktų įvertinti jų būklę. Tai galima padaryti tik nuodugniai juos apžiūrėjus. Kai surandami tinkami naudoti virtuves baldai skelbiu portale ar kuriame kitame skelbimų puslapyje, būtinai paprašykite juos apžiūrėti prieš pirkdami. Tie virtuves baldai, kurie nufotografuoti neaiškiai ar labai iš tolo, gali būti jau nelabai tinkami naudojimui, tad pirksite sugedusį ir nereikalingą daiktą.

Jei norimi virtuves baldai kaune, o jūs pats iš Vilniaus, abejojame, kad tai iš viso gera mintis. Juk nevažiuosite baldų apžiūrėti, o tada neatsiųsite sunkvežimio, kuris jūsų baldų kainą išaugins dvigubai. Pigus virtuves baldai – štai, kas jums aktualu, o transportavimas tokį kelią tikrai nėra iš pigiųjų.

Kada vis dėlto apsimoka pirkti naudotus baldus? Jei jums reikia įsirengti nedidelę virtuvę sodo namelyje, kuriame būnate nedažnai, tokie virtuves baldai yra labai tinkami. Nauji virtuves baldai kaina negali prilygti naudotiems, tad praktiškai rekomenduojama kaimo sodybose pastatyti būtent tokius baldus.

Kiek pigiai turėtų kainuoti naudoti virtuves baldai? Bent dvigubai pigiau, nei nauji. Pasižiūrėkite panašių baldų kainas internete. Atkreipkite dėmesį, kur nurodyta virtuves baldai akcija ir tada sumažinkite kainą dvigubai. Jei telpate į rėmus, reiškia kaina pagrįsta ir logiška. Nepasimaukite tik ant pardavėjo argumento, kad baldai mažai naudoti. Jūs pastaruosius metus ten negyvenote ir tikrai nežinote, kaip juos naudojo. Be to baldai dėvisi ne nuo naudojimo, o nuo neteisingos eksploatacijos ir trankymo. Durelės pačios neišklimba, jas padaužo vaikai ar suaugę keletą metų, dėl ko išplyšta plokštė šalia durelių vyrių…

Esame įsitikinę, kad virtuves baldai pagal uzsakyma yra geriausias variantas. Galima rasti tikrai nebrangių sprendimų, jei viskas tik dėl kainos. Tik tiek, kad virtuves baldai gamyba užtrunka kurį laiką, o naudotus dažniausiai galima pasiimti iš karto…

Virtuvės baldai jums turi tarnauti kiekvieną dieną, tai ne grožio objektas. Dėl to pasižiūrėkite, kokia jų kokybė, kad nenusiviltumėte.

https://portalpro.lt/paslaugos/baldu-gamyba-surinkimas-remontas/baldu-surinkimas-pakabinimas/