Paslaugos

Aktyvūs pardavimai, naudojantis įmonių paieška

Įmonių paieškaVerslas visada buvo ir bus gyvas organizmas. Jei jis nėra maitinamas ir prižiūrimas – galiausiai susiduria su rimtomis problemomis ir dažniausiai žlunga. Norint, kad jis tinkamai funkcionuotų ir neštų stabilias pajamas, turi būti apgalvoti visi jo vystymo ir priežiūros etapai. Be to, nesinaudojant įmonių paieška, gali kilti įvairių nepatogumų ir problemų. Kodėl taip gali atsitikti ? Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines viso to priežastis.

Pagrindinis jūsų tikslas yra rasti vis daugiau naujų klientų, kurie, pasinaudoję jūsų paslaugomis, taptų nuolatiniais klientais. Tai yra labai svarbi ir, žinoma, sudėtinga užduotis, kuriai įgyvendinti reikia pasitelkti fantaziją ir turėti įvairių idėjų. Kita vertus, atsižvelgiant į pagrindinę įmonės veiklą, verslas pagrindines pajamas dažnai generuoja būtent iš verslo klientų, t.y. parduodamas prekes ar teikdamas paslaugas kitoms įmonėms.

Beje, reikėtų pabrėžti, kad bent viena sutartis ir bet koks sėkmingai atliktas verslo sandoris su kita įmone kiekvieną mėnesį jūsų verslui gali atnešti dešimteriopai daugiau nei bet kuris kitas fizinis klientas. Dėl šios priežasties įmonių paieška vis dar išlieka puikiausia reklamine priemone. Ja naudotis yra labai paprasta. Turbūt suprantate, kad yra kalbama apie Lietuvos teritorijoje veikiančių įmonių duomenų bazę, kurioje pateikiama visa svarbiausia informacija ir duomenys.

Ką mes norime tuo pasakyti? Jei galvojate apie pardavimų didinimą, minėtus kontaktus naudojant aktyvios rinkodaros tikslais, vadinasi jūs esate visiškai teisūs. O jei apie tai jau esate pagalvoję, jums belieka tik žengti žingsnį ir imtis darbo. Rezultatus pamatysite jau netrukus. Be abejo, jei manote, kad, išsiuntę vieną laišką ar paskambinę vienai įmonei, jau turėtumėte sulaukti teigiamo atsakymo ir gauti nuolatinį savo verslo klientą, taip nebus.

Pasinaudoję įmonių paieška ir išsirinkę jums tinkančius verslo atstovus, skambindami telefonu – dar kitaip vadinamus aktyviais pardavimais, apytiksliai iš šimto skambučių turėtumėte sulaukti vieno ar dviejų klientų, kurie tikrai pasinaudos jūsų paslaugomis. Nors toks skambučių skaičius yra tikrai nemažas ir iš pirmo žvilgsnio gali jus išgąsdinti, į visa tai reikėtų pažvelgti kiek kitu aspektu. Įvertinkite savo prekių ar paslaugų kainą ir tada sužinosite, kiek papildomų pajamų galėsite gauti iš vieno ar kelių naujų verslo klientų.