Auto-moto

Superkame automobilius, siūlydami geriausias kainas

Superkame automobiliusKiekvieną dieną nemažai daliai žmonių tenka nuvažiuoti ne vieną šimtą kilometrų. Dažniausiai šios kelionės būna susijusios su darbu ar verslu. Žmonėms tenka keliauti iš vieno miesto į kitą, o ir pačiuose miestuose reikia nuvažiuoti ne vieną kilometrą. Turbūt suprantate, kad taip dažnai eksploatuojamas automobilis ilgainiui ima gesti vis dažniau. Kai automobilio remontui išleidžiamos sumos išauga tiek, kad žmogui jos pasidaro ne pagal kišenę, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į mus, nes mes superkame automobilius geriausiomis kainomis.

Jei jūsų transporto priemonė yra atokioje Lietuvos vietovėje (toli nuo pagrindinių Lietuvos miestų) ir sugedo taip, kad jau yra visai nebetinkama eksploatuoti, jūs nusprendžiate ją parduoti, tačiau nerimaujate, kaip jums pavyks tai padaryti. Skubame jus nuraminti, kad tai tikrai nėra problema, kurios nebūtų galima išspręsti. Savo praktikoje su tokiomis situacijomis esame susidūrę ne kartą, todėl esame puikiai tam pasiruošę.

Kadangi superkame automobilius visoje Lietuvoje, galime atvykti ir į pačias atokiausias mūsų šalies gyvenvietes. Be to, jei transporto priemonė nebevažiuoja, ją transportuojame patys – jums tuo tikrai niekada nereikia rūpintis ir, juolab, švaistyti savo pinigų ir laiko. Transportavimas yra atliekamas mūsų sąskaita, o visus papildomus su tuo susijusius klausimus išsprendžia mūsų profesionalų komanda. Šiuo atveju, automobilio pardavėjui tereikia pasirašyti pardavimo dokumentus.

Suprantama, visada atsiranda žmonių, kurie su automobilių pardavimo procedūromis susiduria pirmą kartą, nes iki tol nėra turėję nuosavo automobilio. Be abejo, tokiems klientams dažnai kyla papildomų klausimų, į kuriuos mes išsamiai atsakome. Galime jus užtikrinti, kad šias paslaugas mes teikiame profesionaliai ir greitai. Jei sėkmingai susitariame dėl abi puses tenkinančios kainos, tuomet tą pačią minutę galime pasirašyti automobilio pirkimo – pardavimo sutartį.

Pasirašius minėtą sutartį, visą sutartą pinigų sumą už jūsų automobilį sumokame iš karto ir, žinoma, grynaisiais. Kiekvienam klientui toks būdas gauti pinigus už savo parduodamą transporto priemonę yra kur kas patogesnis. Be to, mes superkame automobilius, nereikalaudami, kad klientai susitvarkytų kitus reikalingus dokumentus – mes tai padarome už juos. Mes konsultuojame klientus visais automobilių pardavimo ir reikiamų dokumentų sutvarkymo klausimais. Siekiame, kad mūsų teikiamos automobilių supirkimo paslaugos būtų kuo kokybiškesnės ir patogesnės.