Namai

Kokios medžiagos duris geriausia rinktis?

durys VilniujeKokybiškos durys padės užtikrinti, kad jūs ne tik galėsite savo namuose jaustis saugiai, tačiau tuo pačiu ir papuošti savo namų interjerą bei pastarosios padės sulaikyti iš namų labai greitai bėgančią šilumą. Egzistuoja labai platus firmų pasirinkimas, kurios siūlo įsigyti tokio tipo produkciją. Durys Vilniuje siūlomos labai plačiu mastu, tad kiekvienam pavyks rasti labiausiai tinkantį variantą. Aptarsime iš skirtingų medžiagų pagamintas duris, kad įvertinę variantus gilėtumėte pasirinkti labiausiai jums tinkantį ir patinkantį.

Laminuotos durys. Principas labai paprastas: ant esamų durų su presu užklijuojama speciali plėvelė. Šio tipo durys dažniausiai pasirenkamos ieškantiems modernaus sprendimo. Akiai jos tikrai labai patrauklios, tačiau nėra labai funkcionalios. Jos tikrai nelabai sulaiko šilumą, o ką jau kalbėti, kad nėra nė iš tolo tokios patvarios, kaip kad tarkim šarvuotos. Gyvenantiems nuosavuose namuose tai ne toks ir rekomenduotinas pasirinkimas.

Medinės durys. Tai bene vienas iš dažniausių pasirinkimų variantų. Durys Vilniuje pagamintos iš medžio pirmiausia pasižymi tuo, kad yra gana atsparios aplinkos veiksniams, kaip kad nuolatinei drėgmei. Medis, estetiniu požiūriu, yra vienas iš akiai maloniausių pasirinkimų. Esant būtinybei medines duris galima restauruoti. Tiesa, tokio durys gana sunkios.

Plastikinės durys. Tai retas pasirinkimas. Dažniausiai tokio tipo durys Vilniuje yra statomos biuruose, tačiau ne gyvenamuose namuose, kadangi jos neatrodo taip jau gražiai. Ką kalbėti, jog jos ir nėra labai atsparios aplinkos ir pačio žmogaus veiksniams. Plastikinės dažniausiai būna su stiklu, todėl mėgiamos kavinių ar kitokio verslo rūšių savininkų.

Šarvuotos durys. Tai bene pats saugiausias durų pasirinkimas. Jas rekomenduojama rinktis tiems, kurie savo namuose nori jaustis tarsi pilyje. Tiesa, šarvuotos durys yra ir gana brangios ir tuo pačiu, jei netyčia pamesite namų raktą, teks darytis ir tikrai gana nepigius raktelius, kurių komplektas paprastai susideda ne iš vieno rakto.

Durys Vilniuje egzistuoja labai plačiu pasirinkimu, tad kiekvienas, kuris trokšta, kad jo namas būtų visapusiškai išbaigtas, turėtų pasirinkti labiausiai tenkinantį variantą pagal kainą, stilių ir funkciją.