Namai

Extraflame: kaip pasirinkti granulinę krosnelę?

extraflameLietuviškas klimatas nėra labai palankus šalčio mėgėjams, tad kuriantis savo namus svarstome visas alternatyvas, kurios mums padėtų šaltais žiemos vakarais namuose jautis tarsi kaitriausią dieną. Yra nemažai skirtingų šilumą teikiančių būdų, tačiau paskutiniu metu vis labiau plinta krosnelės ir židiniai, kurie ne tik kad teikia šilumą, tačiau tuo pačiu ir kuria mūsų namų interjerą. Extraflame krosnelių pasirinkimas yra labai platus, tad dažnai įvertiname ne tik pagrindinę atliekamą funkciją, tai yra namų apšiltinimą, tačiau tuo pačiu ir kitus aspektus, kuriuos aptarsime šiame straipsnyje.

Taigi, kaip išsirinkti labiausiai jūsų poreikius tenkinančią krosnelę, kai egzistuojantis pasirinkimas yra toks platus?

  • Dauguma sutinka, kad būtent Skandinaviška produkcija yra aukščiausios kokybės. Extraflame pasiūla labai didelė. Žinoma, nepamirškime ir itališkos, kuri ypač išsiskiria savo moderniu dizainu, tačiau kad ir kaip ten bebūtų, ieškantiems ilgalaikio daikto rekomenduojame CIA Nordica granulines krosneles.
  • Granulinės krosnelės skiriasi savo dydžiu, tad įvertinę, kokie matmenys tiks jūsų pasirinktoje vietoje – tokį variantą ir pirkite. Kai kuriais atvejais firmos teikia individualių krosnelių pagal poreikius gaminimą, tačiau tai jums kainuos papildomą pinigų sumą.
  • Extraflame granulinės krosnelės yra skiriamos ir pagal galingumą. Paprastai galingumas siekia nuo 2,5 iki 5.0 kW. Priklausomai nuo to, kokio dydžio patalpą krosnelė turės apšildyti – pasirinkite optimaliausią variantą. Rekomenduotume pasikonsultuoti su profesionalais, kurie įvertinę situaciją pasiūlys jums geriausią pasirinkimą.
  • Atsižvelkite ir į kitus extraflame bazinius duomenis, kurie jums padės paprasčiau įvertinti, kokios firmos ir apskritai, kokios krosnelės jums reikia. Pavyzdžiui, kiek vidutiniškai energijos krosnelė išnaudoja įžiebimo metu? Kokios apsaugos priemonės padeda išvengti nemalonių situacijų ir panašiai?..

Platus pasirinkimas padės kiekvienam rasti konkrečiai jam labiausiai tinkantį variantą. Extraflame granulines krosneles geriausia pirkti internetinėje erdvėje, kadangi ten galima rasti plačiausią pasirinkimą už optimaliausią kainą.