Braun barzdaskutes
Namai

Veidą prižiūrėti padės Braun barzdaskutės

„Braun“  – gerai žinomas prekės ženklas iš Vokietijos. Jų gaminamos barzdaskutės yra puikus pasirinkimas jūsų veido odai.  Jos yra modernios, patikimos, skuta švariai ir lygiai. Braun bazdaskutes jau išbandė daug vyrų, tai viena populiariausių veido odos priežiūros priemonių.

Veido odos priežiūra reikalauja daug pastangų. Kai kurie vyrai vis dar mano, kad rūpintis oda yra moterų reikalas. Tačiau dabar šis požiūris sparčiai keičiasi, o vyrų kosmetika ir grožio priemonės tampa vis populiaresnės. Rūpintis savimi nėra kažkurios vienos lyties privilegija. Tai turi daryti kiekvienas žmogus, norintis atrodyti patraukliai ir jaustis puikiai. Sveika ir lygi veido oda yra labai svarbi, todėl dabar galima rasti daug priemonių, kurios padeda pasiekti norimų rezultatų. Parduotuvėse gausu veido prausiklių, šveitiklių, kremų ar kitų kosmetikos priemonių vyrams, kurios padeda atgaivinti odą. Vienos naikina spuogus, kitos mažina raukšles. Spuoguotumas yra didelė jaunų vyrų bėda, tačiau kartais ji ištinka ir vyresnius. Prakaito liaukų ir hormonų veikla veikia veido odą, o kosmetikos priemonių naudojimas padeda stabdyti spuogų atsiradimą. Kita problema yra raukšlės. Vyrų oda sensta kitaip nei moterų, todėl jie turi pradėti rūpintis ja, kaip galima anksčiau, kad vėliau nekiltų bėdų dėl senstančios odos. Tačiau ką daryti, kai vyras turi jautrią veido odą? Kosmetinės priemonės negali efektyviai kovoti su šia problema. Todėl vyras, norėdamas apsaugoti savo odą, turi atidžiai rinktis barzdaskutę.

Renkantis barzdaskutę reikia atkreipti dėmesį į jos kokybę, funkcijų kiekį ir kokiai veido odai ji yra skirta. Apsukų greitis yra labai svarbus aspektas, renkantis skutimosi priemonę. Jis parodo ne skutimosi efektyvumą, o kokiu stiprumu yra skutami plaukeliai. Jautrią odą turintys vyrai dažnai skundžiasi, kad jiems netinka brazdaskutės. Tačiau dabar tai nėra problema, nes Braun gamina įvairių tipų barzdaskutes, kurios prisitaiko prie kiekvieno, net paties išrankiausio, vyro odos. Jos yra kuriamos taip, kad nedirgintų veido, tačiau nuskustų dar efektyviau net ir trumpiausius plaukus. Taip pat puikiai kovoja ir su ilgais, storais ir sunkiai prieinamose vietose esančiais plaukeliais. Visų veido odos tipų savininkai džiaugsis naujais potyriais skutantis ir puikia veido oda po skutimosi. Naujos technologijos leidžia pasiekti norimų rezultatų ir ilgiau juos išlaikyti. Braun barzdaskutės negailestingai šalina plaukus ir rūpinasi jūsų oda.