Ispanijos kurortai
Pasaulis

Atradimai Ispanijoje

Ispanijos kurortaiPoilsis, atostogos, kelionės, pažinimas, nuotykiai  – visa tai, kas veda į priekį tuos vienuolika mėnesių per metus darbe, nekantriai laukiant dvyliktojo atostogų mėnesio, kuomet galima bus pasinerti į atostogų teikiamus malonus, kažką naujo patirti, susižinoti, pamatyti ir tiesiog puikiai pailsėti. Vis daugiau žmonių renkasi keliavimą, kaip užtikrintą aplinkos pakeitimą, kuris leidžia tikrai kokybiškai pailsėti. Ispanija – viena tu valstybių, kurią pamėgę mūsų tautiečiai. Poilsis čia nebrangus, klimatas geras, gamtinė ir kultūrinė įvairovė pakankamai didelė, kad kiekvienas atrastų ko jis nori.

Ispanija – ne tik žemyninė valstybė pietvakarinėje Europos dalyje, tarp Prancūzijos ir Portugalijos. Į šios šalies sudėtį įeina ir keli salynai, kurių kurortuose nuolat šmirinėja pulkai turistų. Labiau vasaros metu be galo populiari Maljorka, viena iš Balearų salyno salų. Ieškantys daugiau prabangos ir naktinio gyvenimo renkasi netoliese esančią Ibizą, egzotikos mėgėjai – kokią nors mažesnę salelę netoliese. Tuo tarpu žiemos metu neabejotinai populiariausi Ispanijos kurortai yra Kanaruose.

Kanarų salos pasižymi šiltesniu klimatu, tad natūralu, kad čia daugiau atkeliaujama kai kitur šalta. Tačiau kurortinis poilsis čia puikiai galimas ir visus metus – Tenerifės, Gran Kanarijos, Lansarotės kurortai tikrai mielai priims kiekvieną turistą. Infrastruktūra populiariausiuose kurortuose puikiai išvystyta, viešbučių pasirinkimas tikrai didelis, veiklos tiesiog paplūdimyje, tiek ir mieste netrūksta.

Įvairiais metų laikais, tačiau dažniau šiltąjį pusmetį populiarūs ir žemyninės Ispanijos kurortai. Alikantė, Barselona, Valensija, Malaga ar šiaurinėje šalies dalyje prie Atlanto vandenyno esantis Bilbao taip pat nestokoja turistų. Šiuose kurortuose taip pat galima rasti visko, ko reikia geram kurortui – patogūs, arti jūros bei centro esantys viešbučiai (ir dažniausiai jų pasirinkimas nuo visai pigių iki labai prabangių), pajūrio promenados, aplipusios nedidelėmis kavinukėmis, prabangūs restoranai, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai, suvenyrų parduotuvėlėmis knibždančios senamiesčio gatvelės.

Ispanijos kurortai, kitaip nei neturistiniai šios šalies regionai, pasižymi ir tuo, jog čia galima su daugeliu galima susikalbėti angliškai. Ispanijoje, gerbiančioje savo kalbą bei kultūrą, o gal pritinginčioje mokytis, tai – gana svarbus aspektas. Kokiame nedideliame kaimelyje, kur turistai užklysta be galo retai, susikalbėti su vietiniais nemokant ispaniškai bus tikrai daug keblumų. Na o štai populiariuose kurortuose tokios problemos – retenybė. Personalas neišvengiamai turi prisitaikyti prie iš viso pasaulio plūstančių turistų, tad su anglų kalba problemų čia tikrai nedaug.