Grudai
Sveikata

Atsikratykite celiulito su obuolių pagalba

Prabangūs kremai, kavos tirščių procedūros, sportas – visa tai yra gerai žinomos priemonės, padedančios kovoti su nepageidaujamu celiulitu. Tačiau ar žinojote, kad šią odos problemą galima gerokai sumažinti atliekant obuolių masažą? Tokia procedūra yra visiškai paprasta, tačiau reikalaujanti kantrybės. Tik sąžiningai ir nuosekliai kartojamas masažas gali atnešti norimus rezultatus.

Tačiau, kodėl obuoliai? Šiuose vaisiuose yra daug vitamino C, stimuliuojančio kolageno gamybą organizme. Taip pat, obuoliai turi antioksidacinių savybių, o dėl jų minkštime esančių peptidų, iš organizmo yra pašalinami žalingi toksinai, kurių perteklius ir sąlygoja apelsino žievelės ant kojų ir klubų atsiradimą. Galiausiai, obuoliuose esantys B grupės vitaminai prisideda prie odos atgaivinimo.

Obuolių masažo procedūros populiarumas auga ir vis daugiau grožio salonų visame pasaulyje įtraukia jas į savo siūlomų paslaugų sąrašą. Vis dėlto, norint sutaupyti, tokį masažą galima atlikti ir namų sąlygomis. Siekiant išmasažuoti šlaunis ir klubus, reikės 2 didelių obuolių, kuriuos perpjovus pusiau ir užpylus verdančiu vandeniu, galima naudoti ant probleminių odos vietų, jas ištrinant suminkštėjusiu vaisiumi. Atlikus obuolių masažą, odą reikia nuplauti ir gausiai patepti drėkinamuoju kremu – rezultatai turėtų matytis jau po pirmosios procedūros.

Visgi verta priminti, kad geriausi rezultatai matysis tuomet, kai įpareigosite save tokias procedūras atlikti kasdien ir derinti jas su aktyviu gyvenimo būdu – ypač treniruotėmis kojoms bei sėdmenims. Trumpiau tariant, turėtumėte suprasti, kad jūsų gyvenimo būdas turėtų pasikeisti. Tai reiškia, kad norint pasiekti tinkamus ir ilgalaikius teigiamus rezultatus, jūs turėtumėte pradėti propaguoti sveikos gyvensenos principus.

Vartokite daugiau sveikų maisto produktų. Nepamirškite, kad mūsų šalyje yra auginami įvairūs grūdai, daržovės, vaisiai, riešutai ir kt. Tai reiškia, kad jums nebūtina orientuotis į atvežtinius maisto produktus. Lietuvoje turime visą tai, kas yra būtina mūsų organizmui. Jei jūs subalansuosite savo kasdienę mitybą, į ją įtraukdami kuo daugiau pilnaverčių ir sveikų maisto produktų, neilgai trukus pastebėsite ne tik labai akivaizdžius teigiamus savo savijautos pokyčius, tačiau taip pat galėsite sumažinti ir jus kamuojantį celiulitą.