Paslaugos,  Transportas

Automobilių nuoma naudinga verslo įmonėms

Automobilis – kasdienybė, patogumas ir būtinybė. Taip beveik eiliuotai galima pristatyti temą: automobilių nuoma verslui.

Verslo įmonėms reikalingi automobiliai

Žodis „verslas“ – labai platus, galintis reikšti pačių įvairiausių sričių veiklą. Tačiau bene visas sritis sieja vienas bendrumas – automobilių poreikis. Nesvarbu, ar tai prekybos centras, ar kurjerių tarnyba, ar picų pristatymas į namus, visuomet aktualu turėti patikimą transporto priemonę. Klausiate, kuo čia dėta automobilių nuoma? Atsakymas paprastas: kai kuriais atvejais verslui gali būti naudingiau išsinuomoti automobilį, o ne pirkti.

Kaina. Naujas automobilis – ne pats pigiausias pirkinys. Priklausomai nuo markės, modelio ir komplektacijos, kaina gali siekti keliolika tūkstančių, keliasdešimt ar net perkopti į penkių nulių zoną. Įmonėms, kurioms svarbu turėti ne vieną transporto priemonę, tenka išleisti nemažai pinigų. Automobilių nuoma – ekonomiškas sprendimas. Verta apgalvoti, ar konkrečiu atveju tikslingiau pirkti, ar nuomotis. Tikėtina, kad paaiškės, jog antras variantas yra naudingesnis.

Mažiau rūpesčių. Atradus patikimą nuomos kompaniją atsiveria puiki galimybė sklandžiai nuomotis automobilius. O kadangi mašinos laikui bėgant ima gesti, aktualus aspektas – priežiūra. Kai kurių kompanijų pasiūlymuose – dėmesio verti punktai apie priežiūrą, reiškiantys, jog nuomininkams nereikės pernelyg sukti galvos. Tai sufleruoja apie mažesnes laiko sąnaudas ir tikslingesnį darbą. Jei įmonės veiklos sfera – baldai, tai ir rūpinamasi baldais, o ne variklių gedimais.

Mažiau rizikos. Automobilių nuoma naudinga tuo, kad išvengiama tam tikros rizikos. Tarkim, perkant naują automobilį neaišku, kokie kompromisai ims „lįsti“ kiek pavažinėjus. Tačiau išleidžiama suma įpareigoja važinėti, net jeigu tai kelia galvos skausmą. O štai nuoma – kitas reikalas. Čia daugiau lankstumo ir nėra nuosprendžio „privalome šią mašiną eksploatuoti dešimtmetį“.

Tad automobilių nuoma verslo įmonėms neabejotinai yra naudinga. Nemenki pliusai pastebimi įvairiais rakursais. Tai gali būti ir ekonominis pranašumas, ir rizikos sumažinimas. Žinoma, kalba sukasi ne apie trumpalaikę nuomą, o apie ilgalaikę. Bet šio žodžio nereikėtų išsigąsti. O kilus kokiam nors klausimui neprošal teirautis nuomos kompanijose dirbančių specialistų. Juk jų pareiga atsakyti, pateikti reikiamą informaciją.