Namai

Butų nuoma: kaip patraukti potencialių nuomininkų dėmesį?

Pastaraisiais metais pastebimai išaugęs norinčiųjų nuomotis butus susidomėjimas. Tačiau ne ką mažiau ir tų, kurie pasirengę išnuomoti savo būstą ir ne už bet, bet už patrauklią kainą. Abi pusės suinteresuotos išnuomoti arba išsinuomoti butą kuo ilgesniam laikui. Šį kartą daugiau orientuosimės į nuomojančiuosius butą. Taigi kaip patraukti potencialių klientų dėmesį? Kaip juos įtikinti, kad jūsų siūloma butų nuoma Vilniuje – verčiausia dėmesio? Kaip pateikti skelbimą, kad potencialūs klientai kuo greičiau susidomėtų?

Paplitusi nuomonė, kad geri butai išnuomojami tik pažįstamiems ir per pažįstamus, tačiau tai – ne patvirtinta taisyklė. Tikrai gerų variantų galima rasti skelbimuose. Nuomotojų užduotis – tuos skelbimus tinkamai pateikti. Geriausia reklamą dėti skelbimų portaluose. Galima rinktis tuos, kuriuose reklamuojama butų nuoma, tačiau galima ir bendrus, kuriuose talpinami įvairūs prekių ir paslaugų skelbimai. Anksčiau butų nuomos skelbimus buvo populiaru dėti į laikraščius, o šiandien vis mažiau žmonių naudojasi skelbimų laikraščiais, paieškoms pasitelkia internetą. Laikraščiai praktiškai nebeperkami, tad norintiems greitai išnuomoti butą tai ne pats geriausias būdas pasiskelbti.

Taigi reikia pasirinkti bent kelias populiarias skelbimų talpinimo svetaines ir jose įdėti skelbimą apie numojamą butą. Skelbimų portalų yra tiek mokamų, tiek nemokamų – rinkitės ir vienus, ir kitus, svarbiausia, kad klientų srautas būtų kuo didesnis. Pirmiausia skelbimus galite talpinti nemokamuose skelbimų portaluose ir tik tada, kai matysite, kad susidomėjimo ne per daugiausia, galite pereiti prie mokamų ir daugiau lankomų skelbimų portalų. Kuo daugiau skelbimų įdėsite į skiltį Butų nuoma Kaune, tuo greičiau surasite nuomininkus. Skelbimus reikėtų ir kasdien atnaujinti – jie bus iškelti į viršų ir vėlgi daugiau žmonių juos pamatys.

Daugiau potencialių klientų dėmesio sulauksite įdėję kelias nuotraukas. Kuo jų daugiau ir kuo kokybiškesnės, atspindinčios buto privalumus, tuo daugiau žmonių susidomės. Padirbėkite ir prie skelbimo teksto – raskite buto pranašumus – arti centras, daug augalų, medžių aplink, didelė automobilių stovėjimo aikštelė ir pan. – ir juos įvardykite. Didesnės laiko sąnaudos ruošiant skelbimą – geresnis rezultatas ir didesni pinigai.