Namai

Didžiulė vandens filtrų nauda

Filtruotas vanduo gaunamas praleidžiant vandenį per filtro sluoksnį, kuris skirtas tam tikrų rūšių vandens teršalams pašalinti arba sumažinti jų kiekį. Vanduo be teršalų turi daug privalumų sveikatai, tačiau filtruoto vandens nauda yra labai plati ir taip pat naudinga aplinkai.

Vandens filtruose naudojamos įvairios filtravimo medžiagos, kad būtų galima nukreipti ir pašalinti kuo daugiau teršalų, nenaudojant cheminių medžiagų ir nekeičiant natūralaus vandens skonio. Gerti filtruotą vandenį vietoj išpilstyto į butelius yra sveikiau, pigiau ir mažesnė našta aplinkai. Ir vėlgi, tai nėra vieninteliai privalumais, kuriais pasižymi vandens filtrai namui.

Filtruotas vanduo neužterštas

Vandens filtravimo sistema pašalina bent jau nuosėdas, chlorą ir jo šalutinius produktus bei lakiuosius organinius junginius. Dauguma anglies pagrindu pagamintų vandens filtrų taip pat pagerina vandentiekio vandens skonį ir kvapą. Pažangesni filtrų modeliai taip pat pašalins sunkiuosius metalus, bakterijas, toksinus, pesticidus, pramoninius tirpiklius, fluoridą ir daugelį kitų potencialiai pavojingų ar nemalonių teršalų.

Filtruotas vanduo yra sveikesnis už nefiltruotą vandentiekio vandenį

Nors ne visi vandentiekio vandens teršalai yra pavojingi, ilgalaikis, o kai kuriais atvejais ir trumpalaikis kai kurių iš jų poveikis gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Chloras, fluoras, sunkieji metalai, bakterijos, virusai – tai tik keli potencialiai pavojingų teršalų pavyzdžiai.

Gerti filtruotą vandenį yra patogu

Nors vanduo buteliuose yra vienas patogiausių būdų palaikyti hidrataciją bet kur ir bet kada, filtruotas vanduo iš čiaupo yra dar vienas patogus būdas gauti prieigą prie geriamojo vandens iš čiaupo.

Filtruotas vanduo yra ekologiškas

Gaminant mažiau vandens buteliuose, susidaro mažiau plastiko atliekų. Vandens išpilstymo į butelius pramonė yra viena daugiausiai plastiko į aplinką išskirianti rinka. Apskritai filtruotas vanduo yra mažesnė našta aplinkai.

Filtruotas vanduo yra pigus

Vanduo buteliuose yra brangus, o kai kurių prekės ženklų vanduo buteliuose yra per brangus vidutiniam biudžetui. Kai kurių prekės ženklų vanduo buteliuose yra nepagrįstai brangus, nes tikimasi, kad jis gaunamas iš tyrų šaltinių. Palyginti su vandens buteliuose kaina, į kurią įskaičiuotos gamybos išlaidos, su produkto platinimu susijusios siuntimo išlaidos ir rinkodaros išlaidos produktui reklamuoti, filtruotas vanduo yra labai pigus.

Filtruotą vandenį kontroliuojate patys

Taip, į butelius išpilstytas vanduo yra tikrinamas, tačiau tikrinimo standartai yra švelnesni nei tie, kurie taikomi vandentiekio vandeniui. Naudodami vandens filtrą galite nustatyti teršalus, kuriuos norite pašalinti iš vandentiekio vandens, ir pakoreguoti vandenį pagal savo skonį. Norite šarminio vandens iš čiaupo? Vandens filtras leidžia tai pasiekti.

Filtruotas vanduo švelnus jūsų plaukams ir odai

Jei nuspręsite įsirengti vandens filtrą namui, galėsite maudytis chloro neturinčiame vandenyje, kuris yra švelnus jūsų plaukams ir odai. Kai kurie vandens ar dušo filtrai taip pat sumažina kalkių susidarymą, o tai ypač tinka tiems, kurie gyvena vietovėse, kur vanduo yra kietas. Kaip žinia, didžiojoje dalyje namų ūkių Lietuvoje vanduo yra kietas arba labai kietas, todėl vandens filtravimas gali būti ypač naudingas.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, vandens filtrai pasižymi gausybe privalumų, todėl akivaizdu, jog jų tikrai nevertėtų vengti ir ignoruoti galimybės savo naudojamą vandenį paversti gerokai švaresniu ir sveikesniu. O kai rinkoje yra tiek daug skirtingų vandens filtrų modelių, pasirinkti jums tinkamiausią tampa dar lengviau ir paprasčiau. Todėl belieka peržiūrėti, kas yra siūloma rinkoje, ir pasirinkti tinkamą vandens filtrą.