Namai

Metalinės tvoros kaina ir jos pagaminimo terminai

Turite namą ar sodybą? Tikriausiai galvojate apie tvoros pirkimą. Juk nėra nieko gražiau, kuomet didelis kiemas yra tvarkingai aptvertas. Tai ne tik saugumas, tai ir patogumas. Jeigu auginate šunį, tuomet įsigijus tvorą galite laisvai leisti jam bėgioti po teritoriją. Jūsų augintinis liks patenkintas, o ir namų saugumas bus geriau užtikrinamas. Taigi, ką reikia žinoti prieš perkant tvorą. Metalinės tvoros kaina prasideda nuo kelių tūkstančių eurų ir gali kainuoti dešimt, dvidešimt tūkstančių eurų už visą tvorą. Tiksli produkto kaina priklausys nuo tvoros dydžio. Kuo ilgesnė tvora, tuo ji brangiau kainuos. Ką reikia žinoti kiekvienam klientui? Pirmiausia, renkantis tvorą reikia galvoti apie ilgaamžiškumą. Juk tvorą perkate vieną kartą ir norite, kad ji tarnautų ilgus metus. Taigi, tokiu atveju reikėtų rinktis ir patikimas medžiagas. Metalinės tvoros kaina dažnai priklauso nuo medžiagų iš kurių yra pagaminta tvora. Šiuo atveju siūlome rinktis metalinę tvorą. Tokia tvora tarnauja ilgus metus, yra tvirta ir puikiai derinama prie įvairaus namo dizaino. Metalinės tvoros yra teigiamai vertinamos daugelio klientų, nes tai lengvai montuojamas produktas. Turint didelį kiemą svarbu, kad jis būtų tinkamai aptvertas todėl reikia rinktis tik laiko patikrintą produkciją.

Kaip atliekamas tvoros montavimas?

Viskas prasideda nuo to, kad specialistai apžiūri jūsų kiemą ir įvertina kokius darbus reikės atlikti, kad visa tvora būtų tinkamai sumontuoja. Darbai prasideda nuo to, kad reikia įrengti pamatus naujai tvorai. Pačios tvoros montavimas yra nesudėtingas ir neužima daug laiko. Pagrindinis darbas yra paruošti pamatus ir įrengti tvoros stulpelius. Priklausomai nuo kiemo dydžio tokie darbai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Bet kokiu atveju pirmiausia yra betonuojami naujos tvoros pamatai. Svarbu tinkamai atlikti šiuos darbus, kad tvora stovėtų ne vienerius metus. Prieš pirkdami tvorą, pasiteiraukite ar pardavėjai galės atlikti visus montavimo darbus. Geriausia, kuomet viena kompanija užtikrina visų darbų atlikimą. Tokiu būdų lengviau kontroliuoti, kad darbai būtų atlikti kokybiškai. Aišku, prieš pirkdami tvorą nepamirškite derėtis, daugelis kompanijų noriai sumažina kainą, jeigu jūs perkate nemažą tvorą.

Kada geriausia pirkti tvorą? Dažnai klientai klausia, koks laikas geriausias pirkti tvorai? Aišku, kad norint sutaupyti geriausia pirkti ne sezono metu. Šiuo atveju tai būtų žiema. Perkant tvorą galėsite rimtai nusiderėti ir sumokėsite kur kas mažiau nei pirktumėte pavasarį ar vasarą. Aišku, visus montavimo darbus bus galima atlikti tik tuomet, kada tai leis oro sąlygos. Tačiau metalinė tvora gali būti pagaminta žiema ir pristatyta į jūsų nurodytą adresą. Metalas yra atsparus gamtos poveikiui, todėl nieko nenutiks jeigu kelis mėnesius tvora bus sandėliuojama jūsų garaže ar tiesiog bus sukrauta lauke. Aišku, geriau ją pridengti nuo tiesioginio oro poveikio.