Namai

„Diena naktis“ roletai – geriausias jūsų sprendimas

RoletaiUžuolaidos kartais pabosta, norisi kažko šiuolaikiško, madingo ir patogaus. Ne paslaptis, kad prižiūrėti dienines ir naktines užuolaidas kiekviename kambaryje užima tikrai daug laiko. Todėl siūlome sprendimą, kaip palengvinti jums darbus ir dekoruoti langus taip, kaip yra itin populiaru šiuo metu. Roletai –  yra būtent tai, ko jums reikia! Tai puiki alternatyva užuolaidoms, o jei bijote, kad jie neįleis į jūsų namus saulės šviesos arba atvirkščiai negarantuos jums privatumo –  rinkitės roletus pavadintus „diena naktis“, kurių privalumus tuoj pat aptarsime.

Kontroliuojama saulės šviesa

Kontroliuoti saulės šviesą su šiais roletais yra gana paprasta, nes jie yra pagaminti iš dvigubo (permatomo ir nepermatomo) audinio. Reguliuojant juostas galima pasirinkti, kiek saulės šviesos norite įsileisti į vidų. Ši savybė yra nepaprastai reikalinga ir patogi. Įsigijus įprastus roletus, tik nuo jo medžiagos ir spalvos priklausys kiek saulės šviesos pateks į jūsų kambarį, o su „diena naktis“ jūs nuspręsite kada ir kiek šviesos jums reikia.

Užtikrinamas privatumas

Žmonės dekoruoja langus užuolaidomis ar roletais ne tik tam, kad suteiktų namams jaukumo, ar pagyvintų interjerą, bet ir dėl savo asmeninio privatumo. Jei nemėgstate matyti praeivių žvilgsnių, gyvenate pirmame aukšte, ir norite kuo daugiau privatumo savo kambaryje, virtuvėje ar miegamajame – roletai „diena naktis“ yra pats tinkamiausias variantas. Jų tamsioji pusė tikrai neleis praeiviams spoksoti į jūsų namų vidų.

Patogumas ir praktiškumas

Šio tipo roletai patogūs tuo, kad yra galimybė pasirinkti vietą, kur norėtumėte juos montuoti. Galimybės yra trys: prie lango rėmo, prie sienos ir prie lubų. Pasirinkite sau tinkamiausią pritvirtinimo būdą ir  roletų ilgį. Paprastai yra dažniausiai užsakomi roletai iki palangės ir žemiau jos, tačiau ilgį spręskite ne pagal populiarumą, o pagal savo norus.

Didžiulis audinių pasirinkimas

Pasirinkti tiek audinį, tiek spalvą galite iš gausybės katalogų. Spalvų ir raštų įvairovė padės jums rasti tai, ko ieškote, tačiau geriausia apsispręsti dėl spalvos ir audinio iš anksto. Jei dar neapsisprendžiate dėl to, kaip turėtų atrodyti jūsų išsvajoti roletai, panaršykite internete ir pavartykite žurnalus, galbūt, tai jums padės atrasti, tai ko išties trokštate.