drabuziai kudikiams
Mada,  Vaikai

Drabužiai kūdikiams perkami neatmestinai

drabuziai kudikiams

Turbūt žinote tą jausmą, kai reikia ką nors nupirkti, bet, rodos, neverta ilgai galvoti. Paimate pirmą ar antrą pasitaikiusią prekę ir įsigyjate. Tai štai – drabužiai kūdikiams prie nerūpestingo pirkimo nepriskiriami. Mažiesiems apranga perkama neatmestinai.

Jeigu randate el. parduotuvę

Drabužiai kūdikiams – daug klausimų, galvosūkių. Kadangi būtina nupirkti tai, kas kokybiška ir patogu, tėvai nesusivilioja akcijomis. Tiksliau, jomis domisi, bet ne visada skuba pasinaudoti. Net jeigu pavyksta rasti el. parduotuvę, kurios kainos nei kiek nesikandžioja, imama tikrinti, kokie atsiliepimai. Taip pat atidžiai skaitoma, kokia informacija pateikta apie prekes.

Suaugusieji drabužius renkasi atidžiai, ilgai matuojasi, mąsto apie aprangos suderinamumą. O kai ateina metas pirkti drabužėlius vaikui, procesas vertinamas dar atsakingiau. Aišku, tuomet pirmoje vietoje ne etiketo taisyklės, o saugumas, komfortas.

Jeigu kainos mažos

Drabužiai kūdikiams – ir brangesni, ir pigesni. Yra visokių. Jeigu randama priimtina prekė už nedidelę kainą, neskubama pirkti. Kol nepasiteiraujama, nepraveriama piniginės. Tai susiję su ankstesnių pastraipų teiginiais.

Jeigu kaina patraukli, tai dar negarantuoja produkto populiarumo, o ypač jeigu produktas yra vaikiškas drabužis. Bet apskritai noras sutaupyti gana gajus. Svarbiausia išlaikyti harmoniją ir neaukoti kokybės dėl poros centų.

Jeigu trūksta kokios nors informacijos

Kadangi drabužiai kūdikiams sulaukia išskirtinio tėvų dėmesio ir yra įsigyjami visapusiškai apsvarsčius, bet koks informacijos trūkumas yra kaip minusas. Jeigu esate parduotuvėje, turėtumėte gauti konsultaciją. Tik neaišku, ar tai bus konsultacija, ar veikiau įtikinėjimas įsigyti.

Kokia situacija apsiperkant internetu? Kiekvienoje el. parduotuvėje nurodomi kontaktai, paprastai būna įdiegta ir užklausos funkcija. Jeigu aktualu ką nors sužinoti, apie ką nors pasitikslinti, el. parduotuvės personalas nepaliks be informacijos. Tik neidealizuosime ir nesakysime, kad kiekviena interneto svetainė, kurioje parduodami vaikiški drabužiai, elgiasi būtent taip profesionaliai. Norint garantuoti reikėtų turėti konkrečius duomenis.

Tėvų rūpestis – ne tik kokybiški drabužėliai

Ar galima teigti, kad tėvų rūpestis yra geresnės vaikų ateities garantas? Taip, tačiau viskas su saiku. Jeigu manoma, kad vaikui sulaukus aštuoniolikos privalu su juo elgtis kaip su kūdikiu, tai klystama. Bet iš tikro, nepaisant atžalos amžiaus, ja rūpinamasi.

Tarp visų reikalų apranga užima reikšmingą vietą, tačiau tai nėra viskas. Nepakanka nupirkti naujų kelnių. Juk auginimas – ne tik pirkiniai, bet ir auklėjimas. Kas be ko, kokybiški drabužiai kūdikiams ir vyresniems vaikams – būtinybė. Bet vien jų neužtenka.

Ar kalba sukasi apie auklėjimą, ar apie maisto prekes, ar apie žaislus, ar apie bet kokius kitus dalykus, viską vienija bendras vardiklis. Kiekviena situacija, kiekviena sritis, kiekvienas klausimas ir atsakymas – tai, į ką įsijaučiama, apie ką galvojama neatmestinai. Nes vienoje rankoje laikyti alaus skardinę, o kita ranka ištisą dieną maigyti TV pultelį ir aiškinti vaikui „alkoholis ir dykaduoniavimas blogai“ – keistas „auklėjimo“ būdas.