Paslaugos

Drėgmės surinkėjai statyboms

Lietuvoje buitiniai vartotojai jau pastebėjo, kad yra būdų, kaip galima reguliuoti namų oro drėgnumą ir, kad geriausias pagalbininkas sumažinti drėgmę ore yra dregmes surinkejas. Tačiau jis gali padėti ne vien gyvenamosioms patalpoms – dirbant statybose jis sumažins drėgmę patalpose, tokiu būdu leisdamas greičiau atlikti tuos darbus, kuriems yra svarbus sausumo efektas. Jei jūs dažote, tinkuojate ar atliekate kitus darbus, kuriuos padarius patalpa turi išdžiūti, kad galėtumėte toliau dirbti, tai drėgmės surinkėjai suteiks didžiulę pagalbą. Drėgmės surinkėjas ne vien išsausins patalpos orą – jis jį sausins nuolatos, todėl užtepti drėgni dažai greičiau džius, o jūsų darbas taps greitesnis ir efektyvesnis.

Dregmes surinkejasPagal kokius parametrus reikėtų rinktis drėgmės surinkėją darbui statyboms? Profesionalus drėgmės surinkėjas statyboms turi kelis skirtumus, lyginant jį su drėgmės surinkėju, skirtu naudoti buityje. Visų pirma dizainas ir medžiagos. Buitiniai drėgmės surinkėjai dažniausiai yra su plastikiniais korpusais, o profesionalūs, skirti dirbti statybose, yra gaminami su metaliniais korpusais tam, kad būtų patvaresni. Taip pat profesionalių drėgmės surinkėjų ratukai yra žymiai didesni ir patvaresni, todėl įrenginio transportavimas yra kur kas patogesnis ir nekelia jokių nepatogumų. Dar viena savybė, kuria pasižymi profesionalūs prietaisai, yra žymiai didesnė vandens bako talpa tam, kad dirbant nereikėtų dažnai išpilti vandens bako ir taip trikdyti sklandžią darbų eigą.

Kalbant apie technines charakteristikas, mažiausio galingumo profesionalūs drėgmės surinkėjai per parą surenka 25 l drėgmės. Tuo tarpu buitinio naudojimo drėgmės surinkėjui tai jau būtų neblogi rodmenys, nes netgi galingiausi iš jų per parą surenka daugiausiai 40 l drėgmės. Galingiausi profesionalūs surinkėjai, skirti statyboms, per parą surenka 80 l ir jų oro srautas yra didesnis nei 1000 kubinių metrų oro per valandą. Buitinės paskirties prietaisai išvysto dvigubai mažesnį oro srautą. Tie, kuriems reikia dar galingesnių prietaisų, jau turėtų dairytis į stacionarius aparatus, tačiau tokie surinkėjai dėl prasto mobilumo negalės būti naudojami statybose. Taip pat profesionalus drėgmės surinkėjas visada turės tokias reikalingiausias funkcijas kaip drėgmės matuoklį ir laikmatį.

Lietuvos rinkoje geriausiai žinomas profesionalių drėgmės surinkėjų prekės ženklas yra Master. Per ilgą laiką jie sugebėjo užsitikrinti vartotojų pasitikėjimą savo kokybe ir patvarumu. Bet rinka visą laiką išlieka dinamiška ir atsiranda naujų gamintojų, kurie siūlo ne ką blogesnius produktus už konkurencingą kainą, todėl prieš perkant visada siūlome pasikonsultuoti su parduotuvės konsultantu. Drėgmės surinkėjas taip pat gali būti naudojamas ir drėgmės lygio palaikymui sandėliuose ar saugyklose, ir greitam džiovinimui tokių medžiagų, kurios negali būti šildomos ar kaitinamos. Nes patalpoje su žemu drėgmės lygiu viskas išdžius greičiau – ar tai būtų gyvulių oda, dažai, tinkas, ar kitos medžiagos susijusios su jūsų darbu ir pelnu, kurių greitesnis išdžiuvimas lems jūsų darbo efektyvumą, greitumą ir didesnį našumą bei pelną.