Laisvalaikis,  Pasaulis

Gauk 20 € dovanų kitai savo atostogų kelionei – Airbnb

Kelionė yra vienas geriausių dalykų pasaulyje, kuriam galite ryžtis. Kelionės praturtina, atveria akis, leidžia patirti daug įdomių ir naujų dalykų. Tai kažkas, ką drąsiai galime vadinti naudingu mūsų pasaulėžiūrai. Tačiau kelionės kainuoja… Kaip padaryti jas pigesnes? Pigūs skrydžiai jau egzistuoja, o ką daryti su nakvynės išlaidomis?  Turime vieną paprastą būdą.

Registruokis Airbnb paspausdamas šią nuorodą ir gauk  20 € kreditą kitai sako kelionei.

Viešbučiai yra brangūs, kartais netgi absurdiškai brangūs. Pigesnis variantas būna tik be įskaičiuotų pusryčių, be kavos ir net kartais be interneto (kaip išgyventi be interneto?).

Tad ką gali padaryti keliautojas su apkarpytu biudžetu? Anksčiau būtume sakę, jog pigiausias variantas yra statyti palapinę po tiltu, tačiau atsiradus Airbnb, situacija kiek pasikeitė.

Airbnb yra populiarus ir visame pasaulyje veikiantis portalas, čia galite išsinuomoti kambarius ar butus ar net visus namus, vilas ir kalnų namelius iš  paprastų žmonių kaip tu. Pasirink šalį, miestą į kurį nori nukeliauti ir rasi visus variantus, kurių tikrai nemažai. Airbnb šiuo metu galima rasti laikinus namus savo atostogoms net 191 šalyje arba 34000 pasaulio miestų.

Daugeliu atveju rinktis Airbnb apartamentus yra pigiau nei viešbutį kitose platformose. O dar pigiau kai gali pasinaudoti galimybe gauti kelionės kreditą. Šiuo metu naujai užsiregistravę Airbnb nariai gauna 20 €, kuriuos gali panaudoti kitai savo kelionei kurios vertė ne mažesnė nei 75 €. Išbandyk jau dabar!

Registruokis Airbnb ir gauk 20 €

*Kredito suma gali svyruoti nuo 20 iki 30 € dėl kursų svyravimo ir tos dienos akcijų.