Pigūs lėktuvo bilietai į Glazgą
Pasaulis

Pagrindiniai dalykai, kuriais didžiuojasi Glazgas

Pigūs lėktuvo bilietai į GlazgąGlazgas yra neoficiali Škotijos sostinė – tai didžiausias šios vietovės miestas, galintis pasigirti kultūros renginių įvairove, pažangia ekonomika, industrija ir dar daugiau. Kaip ir kiekvienas miestas, Glazgas turi savo išskirtinių bruožų, kurie išskiria jį iš kitų Europos miestų. Čia pristatysime dalykus, kurie pripažinti Glazgo pasididžiavimu ir garsina šį miestą visame pasaulyje. Pigų skrydį į Glazgą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

  • Glazgas – kultūros miestas. Jame veikia virš 20 muziejų, ir beveik visi jie yra nemokami, todėl tiek vietiniams, tiek miesto svečiams suteikiama proga nuolatos plėsti savo kultūrinį akiratį.

Taip pat šiame mieste įsikūrę 3 pasaulinio lygio universitetai, vienas iš jų – nuo 1845 veikianti Karališkoji Škotijos konservatorija, paruošianti geriausius pasaulio artistus.

Apskritai Glazgas yra muzikalus miestas, rengiantis plataus spektro muzikos koncertus, pradedant klasikine muzika, baigiant pop muzikos renginiais.

  • Glazge yra už dinozaurus senesnių medžių. Glazgo Viktorijos parke yra eksponuojama 11 jau išnykusių medžių rūšių fosilijų. Jų nustatytas amžius yra apie 330 milijonų metų. 1887-aisiais medžių liekanas atrado akmens skaldyklų darbininkai, dirbę Viktorijos parke. Mokslininkai teigia, jog Glazge prieš 330 milijonų metų vyravo tropinis klimatas, aplink telkšojo pelkės ir skraidė milžiniški vabzdžiai.
  • Glazgas – vienas žaliausių miestų Europoje. Miesto teritorijoje yra 90 parkų ir augalais apsodintų plotų. Seniausias jų – Glasgow Green parkas, žmonių lankomas jau nuo 1400-ųjų. Tiesa, šio parko istorija nėra pati linksmiausia – čia senovėje vykdavo politiniai ir religiniai protestai bei atlikinėtos mirties bausmės.
  • Apsipirkti – į Glazgą. Glazgas pripažintas geriausiu apsipirkimo tašku po Londono. Šiuo metu skaičiuojama daugiau nei 1500 parduotuvių, kuriose apsipirkinėjama Glazge. Čia savo ieškomų daiktų, drabužių ar aksesuarų gali rasti kiekvienas: Buchanan, Argyle gatvės bei Merchant City yra geriausi miesto taškai madingiems pirkiniams, o West End – unikalių, bohemiškų prekių centras.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Jungtinės karalystės miestą – Glazgą.