iphone 6
Technologijos

Iphone 6 – vertinantiems kokybę ir naujausias technologijas

Apple produkcija yra viena populiariausių, tad vos pasirodžius naujam iphone 6 modeliui, buvo pasiektas naujas pardavimų rekordas. Nors šiuo metu galima rasti ir naujesnių modelių, tačiau šis produktas vis dar karaliauja populiarumo viršūnėse. Taigi, kodėl šis telefonas yra toks populiarus?

Apple produkcija – kokybės garantas

Apple produkcija pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl nieko nuostabaus, kad šis pasirinkimas yra toks populiarus. Visada galima tikėtis, kad Apple gaminiais nusivilti neteks, tad nusprendus įsigyti naują telefoną, tikrai neretai pasvarstoma būtent apie Iphone. Šie gaminiai yra patvarūs ir tarnauja gana ilgą laiką, todėl tai lemia tokį šių telefonų populiarumą.

Plonesnis, bet didesnis telefonas

Neretai yra svarbu tai, kad telefono įstrižainė būtų kuo didesnė – tai leidžia patogiau naršyti internete, žaisti įvairius žaidimus ar rašyti žinutes. Šis Iphone modelis yra didesnis už ankstesnius, tačiau pasižymi ypatingu plonumu. Rankoje laikyti telefoną nuo šiol bus dar paprasčiau, todėl tikrai verta rinktis būtent šį įrenginį. Gamintojai dar labiau padidino spalvų kontrastą, tad naudotis telefonu bus galima esant bet kokiam apšvietimui.

Patobulinta kamera

Atsiliepimai apie anksčiau išleistus Iphone modelius gamintojams leido dar labiau patobulinti įvairius telefono parametrus, ir iphone 6 savininkai gali džiaugtis dar geresne telefono kamera. Šiuo telefonu galima filmuoti 1080p HD raiškos kamera, kuri užfiksuoja  60 kadrų per sekundę, todėl bus galima džiaugtis dar geresniais vaizdo įrašais. Yra galimybė ir sulėtinti vaizdo įrašus, tad telefono kameros pritaikymas bus kur kas platesnis. Užfiksuotos nuotraukos taip pat bus kur kas ryškesnės, tad galėsite džiaugtis gražiomis įamžintomis akimirkomis.

Saugesnis slaptažodis

Iphone 6 modelis turi pirštų atspaudų atpažinimo funkciją, kuri garantuoja dar didesnį saugumą. Galite būti tikri, kad niekas telefonu be jūsų žinios negalės pasinaudoti, ir tai šiuolaikiniam žmogui yra tikrai labai svarbu. Pirštų atspaudų funkcija gali būti naudojama ir apsiperkant parduotuvėse „App Store“ ar „iTunes“. Taigi, jūs būsite visiškai apsaugoti nuo neteisėto naudojimosi jūsų telefonu.

Nors šis telefono modelis neturi meniu lietuvių kalba, tačiau tai retai įvardijama kaip trūkumas. Net ir gerai nemokantys anglų kalbos pripažįsta, kad naudotis šiuo telefonu yra tikrai labai paprasta ir patogu, nes visus veiksmus galima atlikti intuityviai. Apple produkcijos gerbėjų teigimu, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti viena palankiausių, nes telefonas yra tikrai labai patogus, ir naudotis juo – vienas malonumas.