Proesionalūs įrašai
Paslaugos

Kai prireikia profesionalaus įrašo

Proesionalūs įrašaiŠiais laikais daugelio namuose galime rasti pakankamai rangos tam, kad galima būtų daryti šiokius tokius įrašus. Internete knibžda daug įvairiausių nemokamų programų ar bent jų versijų tų įrašų tolimesniam tvarkymui ir apdorojimui. Tad muzikantu kone kiekvienas gali pasijusti gana greitai – tereikia mokėti dainuoti arba groti, geriausia ir tai, ir tai, turėti kompiuterį, mikrofoną, šiek tiek pasigilinti į įrašo tvarkymo programą ir štai, turite savo dainą skaitmeniniame formate. Pažaidimams ir draugų kompanijai gal tai ir gerai, bet jeigu norite muzika užsiimti rimčiau, be profesionalių įrašų jūs neišsivesite. Tuomet belieka ieškoti studijos. Na, arba bandyti ją įsirengti pačiam.

O kada gali prireikti jau tikrai profesionalaus įrašo? Pavyzdžiui tada, kai savo mėgėjišką muzikavimą norite pabandyti paversti kai kuo daug rimtesniu. Jeigu savo namų sąlygomis įrašytą dainą siųsite radijai, televizijai ar tiesiog kelsite į muzikantų forumą jo vertinimui, pirmą įspūdį labai greitai sugadinsite. O pirmas įspūdis šioje vietoje tikrai labai svarbus. Viskas turi prasidėti nuo kokybės ir profesionalumo. Tai yra tie pagrindai muzikoje, kurie net nereikalauja talento – tiesiog noro, proto ir daug darbo. Praėjus šiuos etapus jau galima pradėti kalbėti ir apie tai, ar turite jūs tą talentą ar ne, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje, kur muzika paprastai tėra prekė vakarėlių, renginių, koncertų metu, talentas vaidina tikrai mažą vaidmenį. Ir daugelis puikiai verčiasi be to.

Tad grįžkime prie to, ką mums ir jums gali suteikti profesionalūs įrašai. Visų pirma – tai gerą pirmą įspūdį. Muzikos prodiuseris, gavęs iš jūsų tikroje studijoje gerai padarytą įrašą, įvertins jau vien jūsų pastangas ir norą darbą atlikti iki galo. Pabandymai įrašyti dainą namuose ir su ja praslysti iš karto sudaro tingaus, pastangų ir resursų nenorinčio įdėti žmogaus įspūdį. Tad labai tikėtina, jog  daugeliui prodiuserių ar radijo programos sudarinėtojų tai bus kertinis dalykas, atmetant jūsų pasiūlymą arba išsiunčiant jums pakvietimą į susitikimą tolimesniam tobulėjimui.

Taigi jeigu jūs ar jūsų vaikas nori ko nors pasiekti muzikoje, dera bent jau į gerus įrašus investuoti. Padaryti tą namuose taip pat yra manoma. Tačiau tai pareikalaus laiko ir finansinių investicijų kur kas daugiau, nei sumokėtumete už šią paslaugą profesionalioje įrašų studijoje, pavyzdžiui debesys.lt. Dažnai atrodo, jog galime taupyti kiekviename žingsnyje. Bet tai yra tiesa tik tuo atveju, jeigu arba nevertiname kokybės, arba savo laiko. Kitų variantų praktiškai nėra. Visose srityse, tame tarpe ir muzikoje.