Mada

Kaip gaminamos odinės apyrankės?

Pirmiausia pradėkime nuo to, kiek gi kainuoja odinės apyrankės. Peržiūrėjome daug elektroninių parduotuvių ir galime drąsiai teigti, kad tokių apyrankių kainos prasideda nuo dešimties eurų ir gali siekti trisdešimt eurų už vieną vienetą. Tiksli prekės kaina priklausys nuo gamintojo antkainio, bei medžiagų iš kurių yra pagaminta apyrankė. Kur geriausia pirkti tokias apyrankes? Šiandien rinkoje yra puiki padėtis, nes tokių prekių galima rasti ne vienoje parduotuvėje. Jų yra specializuotose, mažose parduotuvėse, bei didžiausiuose prekybos centruose. Kaip jau minėjome, dar vienas būdas įsigyti tokias apyrankes, tai jų ieškoti internete, elektroninėse parduotuvėse. Jeigu paieškos sistemoje įvesite raktažodį “odinės apyrankės”, tai jums bus pateikta daug svetainių kuriuose prekiaujama aukštos kokybės produkcija. Reikės tik išsirinkti labiausiai patinkančias jums. Aišku, nepamirškite, kad geriau rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintą apyrankę. Juk norėsite, kad ji tarnautų kelis metus. Jeigu kiekvieną dieną nešiosite, tai prastos medžiagos greitai sudils, todėl orientuokitės į kokybę.

Kaip gi gaminamos apyrankės?

Viskas prasideda nuo eskizo sukūrimo. Naujų aksesuarų dizaineris sugalvoja, kaip galėtų atrodyti nauja apyrankė. Nupiešia kelis jos variantus. Sekančiu etapu eskizai keliauja į testinę gamybą. Čia testuojami įvairūs apyrankės variantai. Specialistai pagamina po vieną skirtingą apyrankės vienetą. Kada paruošiama visa kolekcija ji keliauja į sprendimų kambarį. Šiame etape susirenka ne vienas dizaineris, stilistas ir nusprendžia kokios apyrankės bus paklausios ir nustato, kokias apyrankes reikės gaminti. Sekančiu etapu visas užsakymas perduodamas gamybai ir prasideda masinė apyrankių gamyba. Taip vyksta didžioji apyrankių gamybos dalis, tačiau dauguma klientų susiranda pavienius gamintojus, menininkus, kurie kuria vienetinius rankų darbo kūrinius. Dažnai tokios apyrankės yra kur kas gražesnės ir išskirtinesnės. Aišku, gali būti, kad jos kainuos keletu eurų daugiau, tačiau iš patirties sakome, kad verta investuoti.

Rinka kiekvienais metais keičiasi. Daugėja pardavėjų, tad gerėja padėtis pirkėjams. Kuo daugiau pardavėjų, tuo didesnė pasiūlą, o tai reiškia ne tik geresnes kainas, tačiau ir išskirtinesnius produktus. Tie gamintojai, kurie odines apyrankes gamina rankomis stengiasi, kad jų produkcija būtų išskirtinė, todėl kiekvienais metais pasiūlo vis naujesnius tokių apyrankių variantus.