Prezervatyvai pigiau
Sveikata

Kodėl verėtų pasirinkti prezervatyvus

Yra daugybė skirtingų kontraceptinių priemonių, kurias jūs ir jūsų partnerė gali naudoti – nuo tablečių, iki medicininių procedūrų. Ir, žinoma, visuomet yra prezervatyvai, kurie pasirenkami kur kas dažniau nei bet kuri kita tokio pobūdžio apsaugos priemonė. Jei pastarieji naudojami tinkamai, tai gali būti labai efektyvus būdas apsisaugoti nuo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Būtent todėl jie iki šiol yra populiariausi.

  • Šias apsisaugojimo priemones kiekvienas iš mūsų galime be jokio vargo įsigyti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje, vaistinėje ar specializuotose internetinėse parduotuvėse. Trumpiau tariant – prezervatyvų įsigijimas nėra suvaržytas tam tikrais reikalavimais (kaip, pvz., kontraceptinių tablečių atveju).
  • Prezervatyvai yra viena iš paprasčiausių ir efektyviausių priemonių šiuolaikiniam labai užimtam ir skubančiam žmogui.
  • Prezervatyvus labai paprasta naudoti. Jų naudojimui nereikia jokios medicinos srities profesionalų pagalbos.
  • Tai labai efektyvus būdas, padedantis išvengti nepageidaujamo nėštumo. Įprastai jų efektyvumas siekia 98 proc.
  • Nėra jokios būtinybės reguliariai naudoti kontraceptines tabletes, kurios gali neigiamai paveikti moters organizmą ir sutrikdyti hormonų pusiausvyrą. Prezervatyvai naudojami tik lytinio akto metu.
  • Skirtingai nei kitos apsisaugojimo priemonės, prezervatyvai gali suteikti dar daugiau malonumo ir aštresnių pojūčių, kadangi jų pasirinkimas yra labai didelis ir įvairus.
  • Prezervatyvų kaina yra labai nedidelė. Prezervatyvai pigiau gali būti įsigyti naudojantis internetu. Elektroninėse parduotuvėse siūlomų prezervatyvų kainos yra gerokai mažesnės nei tuo tarpu fizinėse prekyvietėse.
  • Lyginant su kitais kontraceptiniais metodais, prezervatyvai mūsų organizmui neturi jokio šalutinio poveikio.
  • Prezervatyvų dėka tiek moterys, tiek ir vyrai gali apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Nei kontraceptinės tabletės, nei juolab spiralės tokios apsaugos nesuteikia.
  • Prezervatyvų asortimentas yra milžiniškas. Jie siūlomi labai įvairių dydžių, skonių ir kvapų. Taip pat galima įsigyti skirtingų formų prezervatyvus.

Ir nors visuomet rekomenduojama išbandyti ne vieną kontraceptinę priemonę tam, kad galėtumėte lengviau apsispręsti, kas jums tinka labiausiai, pastebima, jog vartotojai įprastai galiausiai vis tiek pasirenka prezervatyvus. Atsižvelgiant į tai, kokį šalutinį poveikį gali sukelti kitos kontraceptinės priemonės, prezervatyvų populiarumas yra puikiai suprantamas. Ką jau kalbėti apie didelę jų teikiamą apsaugą nuo lytiniu keliu plintančių ligų, kurios šiais laikais yra labai didelė problema visame pasaulyje.