vaistai internete
Sveikata

Kokia vaistinė internete geriausia?

vaistai internetePradėdama rašyti savo rašinėlį noriu iš anksto perspėti skaitytojus ir paprašyti manęs neteisti. Bandysiu perpasakoti pusiau reklaminę, pusiau nepriklausomų tyrėjų darytą apklausą ir pateikti savo nuomonę, o ne remtis konkrečiais faktais kokia ir kodėl vaistinė buvo pripažinta šiemet geriausia.

Interneto galimybės

Ir iš tiesų paspaudus ant interneto ikonėlės pamatai, kad vaistai internete lyg puokštė gėlių. Rinkis kiek nori, pirk kur nori ir beveik ką nori. Todėl vaistų paieška vaistinėse keliasi į internetą, kur vienoje vietoje yra eurovaistinė internetu, norfos vaistinė, camelia vaistinė ir gintarinė vaistinė internetu.

Farmacijos kompanija „Euroapotheca“ tyrė Lenkijos, Ukrainos ir Baltijos šalių vaistines. Geriausią iš jų paskelbė vaistine euro, esančią Kaune, Raudondvario plente. Netrukus Eurovaistinė buvo apklaustų klientų pripažinta, kaip geriausia internete. Kokiais krietrijais ji buvo vertinta?

Komandos aistra darbui

Keista, kaip išmatavo, tačiau laimėjimą lėmė aistra laimėti, t.y. komandos susiklausymas, profesionalumas ir atkaklumas. Buvo matuojamas darbuotojų darbo našumas, pardavimų plano vykdymas. Tai apima ne tik pardavinėjami tradicinėje vaistinėje, tačiau ir vaistai internete.

Teigiamai, kad prie tokio stulbinamo rezultato prisidėjo vaistu kainos. Kaip konkurentai intensyviai varžėsi vaistai internetu camelia. Visi konkurso rezultatai buvo labai sėkmingi Lietuvai, nes pavyko susigrąžinti pernai perleistas laimėtojų pozicijas iš Latvijos. Šiemet, pirmos trys vietos iš dešimties atiteko lietuviams.

Nauji tikslai

Vaistinių tinklai pripažįsta, kad šis konkursas skatina pasitemti. Siekiame per metus rekonstruoti vaistines, vaistai internete prekiaujami su įvairiomis akcijomis, taikomos lojalumo programos. Vaistinių tinklai spėja inicijuoti net po kelias unikalias geros savijautos programas.

Šiandien, vaistai internete pardavinėjami ne kaip prekė, o kaip puikios sveikatos ir pilnaverčio gyvenimo garantas.

Panašu, kad šiemet sulauksime pasikeitusios rinkodaros tendencijų. Iki šiol orientavusios į garbaus amžiaus senolių poreikius, kompanijos atsigręžia į platesnę auditoriją. Pradedamos specialios akcijos jaunoms šeimoms auginančioms mažamečius vaikus, studentams ir moksleiviams, žmonėms dirbantiems protinį darbą arba intensyviai sportuojantiems (dirbantiems sunkų fizinį darbą) ar pan. Kompanijos jau neapsiriboja ir valstybių sienomis. Vis dažniau pasigirsta kreipinys į emigrantus, nes vaistai siunčiami paštu į užsienio šalis. Nors reikia pripažinti, kad kol kas tai galioja tik Europos Sąjungos narėms.

Taigi, atsinaujinusias ir dar patogesnes klientui vaistinės internete galima rasti jau šiandien.