Dalių gabenimas į Rusiją
Auto-moto

Lietuvos vairuotojai turi labai palankias sąlygas automobilių remontui

Galbūt pastebėjote, kad prasidėjus šaltajam metų laikui, mūsų eksploatuojamos transporto priemonės patiria daugiau techninių gedimų. Be abejo, tai iš vairuotojų pareikalauja didesnių išlaidų. Kadangi kiekviena transporto priemonė ir kiekvienas gedimas yra labai skirtingi – išlaidos taip pat yra įvairios, tačiau jei gedimai pakankamai dideli, tuomet automobilio remonto darbų kaina neabejotinai išauga.

Tai aktualu ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose šalyse, pvz., Rusijoje. Kita vertus, pastarojoje šalyje įprastai techninės detalės kainuoja brangiau, todėl nemaža dalis šioje šalyje gyvenančių lietuvių ieško bendrovių, kurių teikiamų paslaugų spektre yra ir dalių gabenimas į Rusiją. Tai sutaupo ne tik daug laiko, tačiau ir pinigų. Nebereikia gaišti ieškant reikiamų autodalių ar pirkti visiškai naujas, kurios kainuoja nepalyginti daugiau.

Tą patį galima pasakyti ir apie Lietuvos vairuotojus. Jiems nėra būtina daug savo brangaus laiko skirti keliavimui iš vieno automobilių laužyno į kitą, tikintis rasti jų transporto priemonei reikiamas detales. Taip pat nebūtina kreiptis ir į autorizuotas autodetalių parduotuves, kuriose parduodamų prekių kainos yra pakankamai didelės. Nors suprantama, kad tokiu atveju galime įsigyti visiškai naujas dalis, tačiau neretai kur kas mieliau renkamės pigesnes ir naudotas detales.

Taigi, jei šiuo metu ieškote tam tikrų dalių, galite būti tikri, kad rasite pakankamai pigias ir kokybiškas detales. Galbūt jums reikalingos Volkswagen dalys? O gal eksploatuojate BMW markės automobilį? Bet kuriu atveju, susisiekę su pasirinktais naudotų autodalių prekeiviais, galėsite pateikti konkrečius pageidavimus. Tuomet šios srities specialistai pateiks jums geriausią pasiūlymą. Jei tuo metu konkrečios autodalies nebus Lietuvoje, tuomet ji bus surasta europiniuose aukcionuose ir transportuota į Lietuvą.

Nors tai gali šiek tiek užtrukti, šis pasirinkimas neabejotinai sutaupo kur kas daugiau pinigų. Todėl kiekvienam vairuotojui, kuriam prireikia atlikti savo transporto priemonės remonto darbus, naudotos autodalys gali labai pagelbėti. Tokiu atveju įsigytas autodalis beliktų pristatyti pasirinkto autoserviso darbuotojams, kurie jums pateiks kur kas mažesnę sąskaitą, nes įkainos tik atliktus remonto darbus, o autodalių kaina nebus įskaičiuojama.