Ne į temą

Naudingi patarimai organizuojantiems šeimos susitikimo šventę

Šeimos susitikimas – tai graži ir prasminga šventė, kurios metu susitinka po pasaulį išsibarsčiusios giminės ir kartu smagiai bei įsimintinai praleidžia laiką. Jei šį kartą jums teko misiją šią šventę suorganizuoti, tikriausiai esate paskendę tokiuose reikaluose, kaip tinkamos vietos paieška, jos papuošimas, maisto užsakymas, tačiau nepamirškite, kad šeimos susitikimas – ne tik dieną ar dvi trunkantis balius, kai stalai lūžta nuo baltos mišrainės, o taurieji gėrimai liejasi pro kraštus, tai turi būti įsimintina akimirka visiems giminaičiams. Štai keletas patarimų, kurie jūsų šeimos susitikimui suteiks išskirtinio žavesio.

Šiltai sutikite visus atvykusius

Žinoma, nekalbame apie brangias dovanas, pakanka mielos smulkmenos – nuotraukos, kalėdinio žaisliuko, jei susitinkate per didžiąsias žiemos šventes, namuose keptų sausainių, dailiai supakuotų į maišelį, perrištą kaspinėliu.  Tokios mažos smulkmenos kiekvienam paglosto širdį ir pamalonina.

Netikėti apdovanojimai

Kartais giminės skundžiasi, kad vieni kitais domisi ir rūpinasi per mažai. Paneikite šį stereotipą! Netikėtai įteiktos nominacijos tikrai nustebins kiekvieną. Pavyzdžiui, neseniai vaiko susilaukusius giminaičius apdovanokite „Ką tik iškeptų geriausių tėvelių“ nominacija, vyriausią giminės žmogų – „Garbingo senolio“ nominacija ir pan. Žinoma, kiekvienas šventės dalyvis turėtų būti pastebėtas, todėl niekas neturėtų išeiti tuščiomis.  Jei apie tokį nediduką konkursą sugalvojote iki šventės likus mažai laiko, nesijaudinkite, nes nominacijų gamyba trunka kelias darbo dienas, todėl tikrai spėsite viską paruošti.  Kita vertus, tikriausiai kyla klausimas, kiek nominacijų gamyba kainuoja? Išties viskas priklauso nuo to, kiek jums jų reikės, iš kokios medžiagos jos bus gaminamos ir ar sudėtingas jų modelis. Tarkim, paprastas medalis tikrai pigesnis variantas, nei stiklinė skulptūra su 3D užrašu viduje. Tad įvertinkite, kiek šiam smagiam konkursui galite išleisti pinigų.

Pagalbos kreipkitės į profesionalą

Jei nominacijų gamyba jums pasirodė neįdomi ir visai nereikalinga, visada galite pasirinkti kitą būdą, kaip užimti svečius. O tai geriausiai gali padaryti profesionalus renginių vedėjas, kuris žino tūkstantį ir vieną įtraukiantį žaidimą, moka prajuokinti net ir didžiausią vakaro paniurėlį ir nestokoja gero humoro jausmo.  Jei turėsite renginių vedėją, jums nereikės jaudintis, kad šventė praeitų sklandžiai.