perkraustymas
Namai,  Paslaugos

Planuoji persikraustyti: keli perkraustytojų pateikiami patarimai

Pirmas ir svarbiausias patarimas – visuomet pasitarkite su profesionaliais kraustytojais. Žmonės, kurie per mėnesį perkrausto dešimtis butų, namų ir biurų turi sukaupę pakankamai patirties ir gali įvertinti perkraustymo mąstus, patarti, suplanuoti – mažiau galvos skausmo nei galvojant patiems. O šiandien perkraustytojai dalinasi patarimais, kaip perkraustymo paslaugos gali būti greitesnės, patogesnės ir kaip prie to galite prisidėti jūs.

Įspėkite perkraustytojus apie ypatingo dėmesio reikalaujančius krovinius ar sudėtingas perkraustymo sąlygas iš anksto. Pianinas, seifas, itin dideli baldai nėra lengvai pernešami, o jei dar tenka laviruoti iš penkto aukšto, siauroje laiptinėje ar laiptinėje stačiais laiptais – misija darosi sudėtinga ir perkraustytojai turi tai įvertinti iš anksto bei tam pasiruošti.

Pakuokite atsakingai. Dėžės turi būti vidutinio svorio, tokios, kad jas galėtų panešti vienas suaugęs žmogus. Minkštus daiktus (patalyne, drabužius, pliušinius žaislus ir pan) geriausia pakuoti į maišus, jie puikiai praverčia kaip perskyrimas tarp baldų. Į maišus tarp minkštų daiktų nedėkite kampuotų, kietų daiktų, jiems skirtos dėžės. Kraustymo paslaugos teikėjai negalės užtikrinti tinkamo daiktų pervežimo, jei jie bus sudėti bet kaip.

Perkraustymo dieną jau būkite viską supakavę. T.y. tuo metu turėtumėte rūpintis, kad viskas būtų sutalpinta į krovininį automobilį, o ne pakuoti likusius daiktus ar nuiminėti paveikslus nuo sienų. Kadangi tikslas viską išsivežti vienu metu, tai būkite pasiruošę. Taip pat susidėkite dėžę ar lagaminą svarbiausių daiktų: dokumentai, telefonas, kompiuteris, raktai, taip pat daiktai kurių prireiks išpakuojant pirmąsias dėžes – žirklės, šiukšlių maišai, šluostės ir pan. Geriau turėti viską vienoje vietoje, negu paniškai ieškoti kuriose dėžėse viskas išsimėtę.

Labai svarbu perkraustymo dieną transportui privažiuoti kaip galima arčiau, ypač daugiabučiuose. Juk nenorite statyti krovininio automobilio kitoje aikštelės pusėje, o dėžes ir baldus nešti pro siaurus kaimynų mašinų tarpus. Gali atsitikti ir nelaimė, kuomet dėže ar baldo kampu bus brūkštelėta per automobilį. To išvengti galima iš anksto rezervavus vietą krovininiam automobiliui. Susitarus su kaimynu ar jei turite savo du automobilius, pastatykite juos norimoje vietoje šalia dar iš vakaro. Tuomet perkraustymo dieną užleisite atvykusiam krovininiam automobiliui vietą ir kraustytis bus daug patogiau.