Prabangių limuzinų nuoma
Paslaugos

Prabangių limuzinų nuoma – pašėlusio mergvakario simbolis

Kodėl taip retai pabroliai paskutiniam pašėlusiam vyriškam vakarui prieš vestuves pasirenka limuziną, o merginos jau seniai be šio atributo neįsivaizduoja savo pamergių fiestos? O gal tendencijos keičiasi?

Mergvakario siužeto vingiai

Ar pastebėjote, kad pamergės savo nuotaką išpuošia tai kaip fėją, tai kaip princesę, seselę, gaisrininkę ar policininkę? Atitinkamai šių personažų transportas turi būti keliantis nuostabą ir patraukiantis aplinkinių žvilgsnius. Gal realiame gyvenime sanitarė į darbą nevažinėja limuzinu, tačiau limuzinas leidžia visai pašėlusiai komandai, mergvakario kelionės metu, kaip reikiant pasiausti. Šampanas, fotosesija limuzino viduje ir įvairiausios užduotys neleidžia šio vakaro pamiršti dar ilgai po vestuvių. Pagaliau visoms kartu limuzine smagu mergaitiškai patauškėti ir prisiminti praėjusias dienas bei pasvajoti apie naują etapą. Kada dar jeigu ne šiandien?

Prabangių limuzinų nuoma

Kita vertus, prabangių limuzinų nuoma turi ir daugiau privalumų, kuriuos jau spėjo į įvertinti merginos. Pirmiausiai nedidelė kaina ir galimybė vienuolikos ar dvylikos merginų komandai vykti visoms kartu. Kita vertus, limuzino nuoma su vairuotoju patogu, dėl galimybės linksmai pakelti taurę ar kelias šampano (o gal ir ko nors stipresnio) už jaunąją be širdies ir sąžinės graužimo ir automobilių raktelių skambėjimo ausyse.

Kelionė limuzinu pati savaime yra atrakcija, todėl vyriausiajai pamergei limuzino nuoma nuo galvos numeta bent vieną kitą programos akimirką. Šią bernvakario pramogą pamažu pradeda pamėgti ir vaikinai, todėl, greičiausiai, ne už kalnų ateis diena, kuomet limuzinas taps kiekvieno vyriško vakarėlio simboliu privalomu atributu.

Trūkumai: Kartais limuzinai užtrunka vestuvėse, krikštynose ar kitose šventėse ir pavėluoja į vakarinį mergvakario vakarėlį. Todėl būtina laiką ir vietą su vairuotoju derinti iš anksto. Tačiau tai nėra didelė problema – juk mergvakarį, greičiausiai, planuojame ne paskutinę minutę. Taip pat iš anksto rezervuojantis laiką galima pasitarti su vairuotoju dėl mergvakario idėjų, limuzino papuošimo, kelionės maršruto ar šventės siužeto. Jis tikrai turės ką pasiūlyti, o stengtis verta –

Nes šis vakaros yra tik Jūsų ir tik Jums!