automobilių remonto paslaugos
Auto-moto,  Paslaugos

Lietuvos miestai, kuriuose su automobilių remontu susidurti nenorėtumėte

Automobilių remontas yra paslauga, su kuria nesusidurti yra praktiškai neįmanoma net jei vairuosite ir tik pačius naujausius automobilius. Bet iš esmės tai nėra didelė problema, išskyrus situacijas, kai esate viename iš keleto Lietuvos miestų, kuriuose susidurti su automobilių remontu tikrai nenorėtumėte. Būtent apie šiuos šalies miestus šiandien ir kalbėsime.

Palanga
Kritikuoti Palangoje įsikūrusių automobilių remonto dirbtuvių dėl jų teikiamų paslaugų kokybės tikrai negalime – ji yra pakankamai aukšta, kad galėtume Palangą vadinti vienu iš kokybiškiausias automobilių remonto paslaugas teikiančių šalies miestų. Bet situacija kiek keičiasi, jei kalbėsime apie šių paslaugų kainas kurortiniame miestelyje, kurios tikrai nėra džiuginančios. Žvelgiant į kainų vidurkius, Palangoje už automobilių remonto paslaugas mokėsite vidutiniškai bent keletu procentų daugiau nei bet kuriame Lietuvos mieste, kas ilgame laikotarpyje autoservisams Palangoje sukrauna išties milžiniškas papildomas pajamas. Bet per daug teisti šiame mieste įsikūrusių automobilių remonto dirbtuvių negalime, kadangi tokia situacija yra suprantama – Palanga yra kurortinis miestas, kuriame besirenkantys žmonės dažniausiai disponuoja kur kas didesnėmis lėšomis, nei įprasti kitų šalies miestų gyventojai, todėl ir didesnes įvairių paslaugų, tarp kurių – ir automobilių remontas, kainas galime suprasti.

Druskininkai
Druskininkai – dar vienas Lietuvos miestelis, kuris išsiskiria savo ganėtinai kurortiniu įvaizdžiu. Būtent tuo ir naudojasi vietos automobilių remonto dirbtuvės – dideli žmonių srautai suteikia joms galimybę maždaug keletu procentų pasididinti savo teikiamų paslaugų kainas. Tik skirtumas, kalbant apie automobilių servisus Druskininkuose, yra tame, jog skirtingai nei Palangoje, Druskininkuose teikiamos automobilių remonto paslaugos tikrai nėra tokios išskirtinai kokybiškos, kad būtų vertos tokių į jas investuojamų pinigų sumų. Tad į Druskininkus veikiau jau važiuokite su techniškai tikrai tvarkingu automobiliu, nes šiame miestelyje susidurti su gedimais vargu ar norėtumėte.