Samsung Galaxy S6 Edge +
Technologijos

Kuo patraukli Samsung Galaxy S6 Edge + kaina?

Samsung telefonai

Įrenginiai lyderiams

Išmanieji telefonai – tai viena plačiausių bei pelningiausių elektronikos rinkų.  Konkurencija šioje srityje – milžiniška, todėl  čia išsilaikyti sugeba tik stipriausi. Puikus pavyzdys – Samsung telefonai. Šis tarptautinis elektroninės technikos koncernas, įkurtas 1938 metais iki šiol kasmet pasiūlo rinkai nepralenkiamų įrenginių, tokių kaip Samsung Galaxy S6 Edge + , o sėkmingai konkuruoti su ja sugeba tik Apple kompanija. Šiame straipsnyje aptarsime kuo išsiskiria Samsung telefonai, bei kodėl verta pasirinkti minėtą įrenginį.

Samsung telefonai nepaprastai aukštais parametrais

Samsung Galaxy S6 Edge + kaina
Samsung Galaxy S6 Edge +

Vienas svarbiausių bruožų, priverčiančių pasirinkti būtent šio koncerno produktą – itin aukšti techniniai parametrai. Kone visi nauji Samsung telefonai turi 8 branduolių centrinį procesorių. Šie įrenginiai yra itin inovatyvūs, o kiekvienas naujas telefonas sugeba suteikti dar nematytų ir negirdėtų funkcijų. Pirštų antspaudų atpažinimo technologija, galimybė įrenginį naudoti vietoje elektroninės mokėjimo kortelės bei veido atpažinimo technologija – tai tik keletas pavyzdžių, kuriais Samsung telefonai jau spėjo nustebinti vartotojus. Kad ir kaip bebūtų, šis gamintojas visuomet sukuria telefonus, savo techniniais parametrais lenkiančius konkurentų siūlomus produktus. Pavyzdžiui Samsung Galaxy S6 Edge + savo vartotojams suteikia net 4GB RAM operacinės atminties bei 16 megapikselių priekinę kamerą. Taip pat pasirinkę būtent šį produktą mėgausitės keturių branduolių 1,5GHz Cortex-A53 bei keturių branduolių 2,1GHz Cortex-A57 centriniais procesoriais. Palyginimui paimkime naujausią bei garsiausią šio gamintojo siūlomą produktą – iPhone 6. Šiuo atveju naudosite net trimis gigabaitais ramų mažesnę atmintį – 1GB RAM operacinės atminties. Priekinė šio produkto kamera turi net dvigubai mažiau – vos 8 megapikselius, todėl Samsung telefonai ir šioje srityje laimi. Tuo tarpu Samsung Galaxy S6 Edge Plus centrinis procesorius taip pat pranoksta naujausio apple įrenginio parametrus. Pastarasis turi vos 1,4GHz, dviejų branduolių Typhoon centrinį procesorių. Skirtumas akivaizdus.

Samsung Galaxy S6 Edge + kaina

Idealus kainos ir kokybės santykis

Nors Samsung Galaxy S6 Edge + kaina ir yra kiek didesnė, nei mažiau žinomų konkurentų gaminiai, papildomą kainą sumokėsite ne už ir taip gerai žinomą prekinį ženklą, bet už papildomą kokybę. Tuo tarpu kaip pastebėjote iš ankstesnio palyginimo, krūvas pinigų susimokėję už gerai žinomus Apple gaminius įsigysite nors ir kokybiškus, tačiau gerokai silpnesnių techninių parametrų įrenginius su patraukliu prekiniu ženklu. Tad kas geriau, spręsti paliekame jums. Nors visi profesionalūs telefonų ekspertai pritars, kad Samsung Galaxy S6 Edge + kaina yra verta šio gaminio. Samsung telefonai – tai idealus kainos ir kokybės santykis. Įsigiję šiuos produktus gausite geriausia, ką šiuo metu gali pasiūlyti išmaniųjų telefonų rinka, tačiau tuo pat metu nepermokėsite nei cento.