Finansai,  Technologijos

Šiuolaikiniai kasos aparatai vaistinėms itin padidina darbo efektyvumą

Šiais laikais labai svarbu profesionalus ir greitas klientų aptarnavimas visose Lietuvos vaistinėse. Tokį aptarnavimą lemia ne tik profesionali vaistininko konsultacija dėl įvairiausių medikamentų, bet ir šiuolaikiniai kasos aparatai, kuriuose įdiegtos POS sistemos. Šių sistemų dėka modernūs kasos aparatai gali veikti labai sparčiai ir pradžiuginti atliktais veiksmais ne tik klientą, atėjusį į vaistinę, bet ir patį vaistininką, kuriam darbas farmacijos srityje labai palengvėja. Šiame straipsnyje įvardinsime patikimiausių kasos aparatų privalumus, kurie skirti vaistinėms.  Aptarsime pasikeitusias modernių kasos aparatų naudojimo taisykles, kurios įsigaliojo nuo 2019 metų liepos 2 dienos.

Kasos aparatai vaistinėms – patikimiausių privalumai

  • NPOS – spartus kompiuterio sisteminis blokas, statomas šalia kasos ekrano arba po juo. Taip pat kompiuteryje yra įdiegtas vibracijai atsparus diskas SSD (Solid-state drive). Kompiuterio ekranas yra jautrus lietimui bei atsparus drėgmei ir dulkėms. Diegiamas su Appostar monitoriumi arba prijungiamas paprastas kompiuterio monitorius ir dirbama su kompiuterine pele bei klaviatūra arba brūkšninių kodų skaitytuvu.
  • Kompiuterinis kasos aparatas Gama su fiskaliniu spausdintuvu PS-3100 turi modernų dizainą, nedidelius išmatavimus (užima mažiau vietos nei pinigų stalčius). Fiskalinis spausdintuvas, kliento displėjus ir fiskalinis blokas integruoti į mažo dydžio kompiuterį su lietimams jautriu ekranu. Šios kasos sistemos sunaudoja ypač mažai elektros energijos.
  • Kompaktiškas, lengvai montuojamas, modernus kompiuterinis kasos aparatas POS RASO-01 su elektronine kontroline juosta. Jungiamas prie personalinio kompiuterio arba specializuoto POS terminalo. Fiskalinis blokas RASO-01FB montuojamas į kompiuterį arba po spausdintuvu. Prie kasos aparato galima prijungti brūkšninių kodų skaitytuvą, svarstykles, programuojamą klaviatūrą, magnetinių kortelių skaitytuvą ir kitą įrangą. Kontrolinei juostai saugoti nereikalinga USB laikmena, nes pačiame fiskaliniame bloke yra įdėta micro SD kortelė.

Labiausiai patikusį modernų kasos aparatą, skirtą vaistinėms galite išsirinkti ir užsisakyti mūsų internetinėje svetainėje adresu – empirija.lt. Jam bus suteikta garantija, kurią sudaro 24 mėnesių nuolatinė priežiūra ir remontas.

Pasikeitusios modernių kasos aparatų naudojimo taisyklės nuo 2019.07.02

Pakeitimai numato, kad Kasos aparato kasos operacijų žurnalo skyriaus „Kasos aparato kasos operacijų duomenys“ užpildyti neprivaloma. Pildyti atitinkamus žurnalo laukelius, skirtus užfiksuoti prekių grąžinimą bei klaidų taisymą, taip pat neprivaloma, jei šie veiksmai bus įforminti laisvos formos aktu. Pakeitimai aktualūs ir atsiskaitant vaistinėse, kai naudojami kasos aparatai – atsisakyta reikalavimo kasos aparato kasos operacijų žurnale pildyti papildomą grafą „Ligonių kasų kompensacijos“.

Apibendrinant, galima teigti, jog modernūs kasos aparatai, skirti vaistinėms, savo efektyviu veikimu pradžiugina ne tik vaistininką, bet ir sunegalavusį klientą. Minėtus aparatus galite įsigyti pas mus – empirija.lt. Dirbame visoje Lietuvoje. Prekiaujame tik ekspertų patvirtintais kasos aparatais. Apsilankykite, tikrai nenuvilsime!