plaukų kaukės
Sveikata

Spalvos išsaugojimas: kaip išsirinkti šampūną dažytiems plaukams

Dažymas nėra pati naudingiausia procedūra plaukams. Jie yra veikiami agresyvių cheminių medžiagų, kurios keičia spalvą, o dažnai ir struktūrą. Dažyti plaukai dažnai išsausėja ir praranda natūralų blizgesį.

Viena geriausių linijų dažytiems plaukams yra plaukų kaukės, kurias galite įsigyti Beauty24.lt parduotuvėje.

Koks yra geriausias šampūnas dažytiems plaukams?

Negalima savarankiškai gydytis! Savo straipsniuose renkame naujausius mokslinius duomenis ir autoritetingų sveikatos ekspertų nuomones. Tačiau atminkite: diagnozuoti ir paskirti gydymą gali tik gydytojas.

Dažytų plaukų priežiūra paprastai apima du etapus:

  • šampūno naudojimas dažytiems plaukams pirmąsias dvi savaites;
  • plaukų kaukių naudojimas reguliariai lankantis salone, kad prireikus ištaisytų dažymo poveikį.

Geriausias šampūnas dažytiems plaukams yra profesionalus. Jis tinka bet kokio tipo plaukams, gali būti naudojamas kasdien, nekenkia galvos odai ir prisotina plaukus naudingomis medžiagomis.

Gera dažytų plaukų priežiūros priemonė turi atitikti keletą kriterijų:

  1. neturi sulfatų;
  2. sudėtyje yra natūralių ingredientų;
  3. didelės apimties sudėtingas veiksmas (minkštinimas, blizgesio suteikimas, spalvos išlaikymas ir kt.), o ne tik valymas nuo nešvarumų.

Kokie produktai reikalingi dažytiems plaukams?

Jei imsite tai, kas jums patinka, šampūną dažytiems plaukams – žiūrėkite profesionalų liniją. Tokius gaminius kuria specialistai ir juose yra rūpestingų komponentų. Optimalaus šampūno po dažymo turėtų būti aliejų, naudingų ekstraktų, keratino ir tt Tokie komponentai padės išsaugoti naują plaukų spalvą ilgą laiką (iki 10 savaičių), garbanos taps blizgios ir švelnios liesti.

Nepamirškite apie kondicionierius ir priežiūros kaukes bet kokioms dažymo galimybėms. Tokios priemonės gali pagerinti garbanų būklę, todėl jos tampa labiau prižiūrimos net ir reguliariai dažant.

Dažytiems plaukams skirtos formavimo priemonės turi būti kuo lengvesnės, nelipusios ir neapsunkinančios sruogų (kitaip gali padidėti trapumas).

Visapusiška spalvotų garbanų priežiūra žymiai pagerins jų būklę. Šampūną ir įvairias papildomas priežiūros priemones rinkitės pagal savo plaukų tipą ir būklę. Geriausias pasirinkimas – specialios liniuotės spalvotoms sruogoms.

Pasirinkimas pagal plaukų tipą

Iš karto po spalvos pakeitimo stenkitės neplauti plaukų 2 dienas, tada naudokite tik kokybiškas priemones spalvotoms garbanoms. Pavyzdžiui, išbandykite TRESemme Keratin Color Shampoo dažytiems plaukams.

Priežiūros metu nepamirškite ir papildomų plaukų priežiūros priemonių – po kiekvieno plovimo patepkite specialiu kondicionieriumi. TRESemme Keratin Color Conditioner idealiai tinka spalvotoms sruogoms.

Kaip išsaugoti pažeistus plaukus?

Pažeisti plaukai gali atsirasti ne tik dėl dažymo, bet ir dėl netinkamos mitybos, karšto formavimo klaidų ir kt. Viena didžiausių problemų – netinkamai parinktos priežiūros priemonės. Norėdami išsaugoti pažeistus plaukus, jums reikia:

  • nepamirškite apie tinkamą garbanų mitybą ir drėkinimą;
  • sumažinti karšto modeliavimo dažnumą ir reguliariai naudoti šilumos apsaugas;
  • pasiimti serialą ir pan. to paties prekės ženklo produktai gali turėti sudėtingą ir ryškesnį poveikį.

Pabaigai

Pakeitus plaukų spalvą, galima nudžiuginti beveik bet kurią merginą. Spalvų pokyčiai, originali išvaizda ir netikėti sprendimai visada puiku, tiesa? Tačiau pats dažymo procesas yra didelis stresas jūsų plaukams. Kad keičiant įvaizdį garbanos išliktų blizgios, švelnios ir šilkinės, reikia ypatingos priežiūros.

Specialistų patarimai padės išsiaiškinti, koks šampūnas labiau tinka dažytiems ir pažeistiems plaukams, ar yra kitų priežiūros paslapčių pakeitus įvaizdį.

Šaltinis: https://www.beauty24.lt