Sveikata

Kaip apsaugoti akis, jei visą dieną dirbate kompiuteriu

Šiandien daugelis žmonių dirba darbą, kuriame didžiąją dienos dalį turi sėdėti prie kompiuterio. Jei esate vienas iš tokių žmonių, svarbu pasirūpinti savo akimis, nes jos patiria didelį krūvį. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą patarimų, kaip apsaugoti akis, jei visą dieną dirbate kompiuteriu.

1. Dažnai darykite pertraukas ir leiskite akims pailsėti. Maždaug kas 20 minučių atitraukite akis nuo ekrano ir bent 20 sekundžių sutelkite dėmesį į ką nors kitą, esantį kambaryje. Tai padės sumažinti akių nuovargį.

2. Sureguliuokite darbo vietos apšvietimą. Įsitikinkite, kad nuo lango ar viršutinių liuminescencinių lempų neatsispindi šviesa. Taip pat galbūt norėsite investuoti į monitoriaus ekraną nuo atspindžių.

3. Dažnai mirksėkite. Kai žiūrime į kompiuterio ekraną, esame linkę mažiau mirksėti, todėl gali išsausėti akys. Dažnai mirksėdami ir prireikus naudokite dirbtines ašaras, kad akys būtų sudrėkintos.

4. Kasmet pasitikrinkite akis. Net jei nenešiojate akinių ar kontaktinių lęšių, vis tiek pravartu kasmet pasitikrinti akis pas akių gydytoją. Taip galima anksti pastebėti bet kokias galimas problemas.

5. Jei daug laiko praleidžiate žiūrėdami į kompiuterio ekraną, galbūt pastebėjote, kad dienos pabaigoje jūsų akys pavargsta ar įsitempia. Tai dažna problema, tačiau yra paprastas sprendimas: kompiuteriniai akiniai. Šie specialūs lęšiai, dar vadinami akiniais nuo mėlynos šviesos, filtruoja ekranų skleidžiamą mėlyną šviesą, kuri gali sukelti akių nuovargį. Kompiuterio akiniai taip pat gali padėti sumažinti atspindžius ir neryškumą, todėl lengviau sutelkti dėmesį į ekraną. Be to, jie gali padėti išvengti galvos skausmo ir migrenos, kuriuos dažnai sukelia ilgalaikis žiūrėjimas į ekraną. Taigi, jei ieškote būdo sumažinti akių nuovargį, kompiuteriniai akiniai gali būti išeitis

Visą dieną dirbant kompiuteriu gali būti sunku akims. Todėl svarbu imtis tam tikrų atsargumo priemonių ir naudotis turimomis priemonėmis joms apsaugoti. Optika Vizija turime platų akinių, specialiai sukurtų visą dieną kompiuteriu dirbantiems žmonėms, pasirinkimą. Mūsų optikos specialistai padės jums rasti puikius akinius, kurie apsaugos jūsų akis ir užtikrins aštrią išvaizdą. Ačiū, kad skaitote!