Mada

Geliniai nagų lakai: kodėl tokie populiarūs?

Kiekviena moteris, besirūpindama savo grožiu, nepamiršta ir sutvarkytų, nulakuotų nagų. Šių laikų atradimas – gelinia nagų lakai, kuriuos pamėgusios ne tik moterys, bet ir manikiūro meistrės. Kodėl?

Visų pirma, geliniai nagų lakai laikosi žymiai ilgiau nei įprasti. Kokybiškai atliktas gelinis lakavimas gali laikytis bent 2-3 savaites, o kai kurioms ir ilgiau, priklausomai nuo dirbamų darbų, veiksnių, kurie veikia nagus bei pačių nagų augimo tempo. Kuo nagai auga greičiau, tuo greičiau reikia atnaujinti lakavimą ir atvirkščiai.

Geliniai nagų lakai ilgiau nei įprasti laikosi dėl lakavimo technologijos ir naudojamų priemonių – bazės, viršutinio sluoksnio, UV lempos ir pan., kas užtikrina gerą nagų lako išdžiuvimą ir išsilaikymą.

Geliniai nagų lakai išdžiūna dar būnant meistro kabinete, laikant rankas UV spindulių lempoje, todėl manikiūras išlieka nepriekaištingas ir nereikia laukti, kol nagų lakas išdžius.

Kitaip sakant, geliniai nagų lakai – ne tik XXI amžiaus išradimas, bet ir moterų džiaugsmas bei manikiūro meistrų kokybiško darbo įrankis!