http://www.estela.lt/apatinis-trikotazas
Mada

Dažniausios klaidos dėvint apatinį trikotažą

Nors apatinis trikotažas ir slepiasi po viršutiniais rūbais ir paprastam praeiviui nėra matomas, tačiau tai neatsiejama garderobo dalis, kartais vadinama antra moters oda. Visgi, kartais nuvertinamas, nes yra pasislėpęs po palaidinėmis, suknelėmis ir kelnėmis. Todėl šiandien atkreipsime dėmesį į keletą dažniausiai moterų daromų klaidų renkantis ar dėvint apatinį trikotažą.

Jei diskutuotumėte su vyrais apie rūbus ir apatinį trikotažą, sužinotumėte, jog niekas taip neerzina jų, kaip dėvimos skirtingų spalvų liemenėlė ir kelnaitės. Vienodas komplektėlis parodo, jog moteris rūpinasi ir lepina save pirkdamos dailius komplektukus. Žinoma, vyrai ne visuomet pastebi ar įsižiūri į nėrinius ir negali atskirti ar tai komplektukas ar ne jei apatinis trikotažas yra vienos spalvos. Bet jei liemenėlė žalia, o kelnaitės violetinės – jie tikrai pastebės ir pasibaisės.

Perkant komplektuką atsiminkite, jog kelnaitės susidėvi daug greičiau nei liemenėlė. Todėl perkant patartina įsigyti liemenėlę ir dvejas ar trejas kelnaitės iš to paties komplekto, tad užtektų ilgesniam laikui. Paįvairinimui galima įsigyti ne tik paprastas kelnaites, tačiau ir šortukus bei stringus – perkant kostiumėlį dažniausiai būna toks pasirinkimas.

Renkantis apatinį trikotažą pats svarbiausias yra dydis. Netinkamas dydis ne tik priverčia jaustis nepatogiai, tačiau ir gali pakenkti sveikatai. Pavyzdžiui, per maža liemenėlė spaudžia, trikdo kraujotaką, per maži kaušeliai taip pat spaudžia krūtinę. Be to, reikia atsiminti, jog apatinis trikotažas formuoja figūrą. Tad norint jog viršutiniai drabužiai atrodytų gražiau, reikia ir apatinius pasirinkti labiausiai tinkančius – krūtinę pakeliančią liemenėlę, neapspaudžiančias bei pilvuko neišryškinančias kelnaites.

Atminkite, jog apatinis trikotažas nėra universalus. Priklausomai nuo mūsų gyvenimo būdo ir veiklos, per dieną gali reikti pakeisti apatinį trikotažą net kelis kartus. Pavyzdžiui, darbe dėvime paprastus, kuklesnius, figūra formuojančius apatinius, po darbo einame į sporto klubą, kur jau reikalingas sportinis trikotažas, krūtinę fiksuojanti lemenėlė. Po sporto galbūt eisime į pasimatymą, o tam jau reikia seksualių, prabangiau atrodančių apatinių. Tad savo apatinių stalčiuje derėtų turėti kiekvienai situacijai atskirus apatinių kompektukus.