Paslaugos,  Transportas

Statybinių atliekų išvežimas, kur dėti statybines šiukšles?

Šiukšlių išvežimas ir statybinių atliekų išvežimas aktualus daugeliui statybinių įmonių, statybininkų, kuriems ši paslauga reikalinga pakankamai dažnai. Todėl komunalines paslaugas teikiančios įmonės turi iš esmės nemažai darbo aptarnauti visas statybvietes. Šiuo metu yra sudėtinga situacija Vilniuje, tad pakilo išvežimo kainos, nuo šiol jas reikia rūšiuoti.

Skatindama šiukšlių rūšiavimą Vilniaus savivaldybė uždraudė vieninteliams Vilniuje veikiančiam statybinių atliekų savartynui priimti nerūšiuotas statybines atliekas ir šiukšles. Nerūšiuotos šiukšlės ir atliekos negali būti panaudotas antriniam vartojimui, yra kenksmingos aplinkai. Žinoma, minėtasis savartynas gali priimti nerūšiuotas atliekas, tačiau jų perrūšiavimas yra toks brangus, kad daug pigiau jas transportuoti į Kauno ar Utenos savartynus, kad ir kaip tai absurdiškai skambėtų, tačiau dauguma komunalinių įmonių renkasi šį paprastesnį kelią. Perrūšiuotos statybinės atliekos yra tinkamos tolimesniam vartojimui, jų išvežimas yra gerokai pigesnis, tačiau yra sudėtinga ir jam reikalingos papildomas laikas.

Neretai aplaidžiai kaupiamos atliekos nemažai prisideda prie išaugusių išvežimo kainų, juk sumesto į kruvą, nerūšiuotos, permirkusios lauke atliekos yra sunkiau surenkamos ir išvežamos, jas kainuoja perrūšiuoti arba transportuoti į kitus miestus. Priklausomai nuo esamos padėties bus nuspręsta kokiu būdu jos bus kraunamos ir kokiu transportu išvežamos. Jei šiukšlių kiekis yra nedidelis tai jas galima surinktis rankomis ir išvežti mikroautubusu, o esant didesniam kiekiui prireiks statybinių atliekų konteinerio ir krautuvo pagalbos. Mechanizuotam šiukšlių ir atliekų pakrovimui dažniausiai naudojamas bobcat krautuvas, kuris greitai pasirūpins visais darbais.

Šiuo metu Vilniuje yra nežinomybė, visi laukia naujienų apie galimą naują savartyną, o galbūt bus atidarytas senasis ir viskas klosis taip pat puikiai kaip ir iki šiol. Tačiau laikas bėga, o išlaidos šiukšlių išvežimui ir statybinių atliekų išvežimui tebesiekia lubas. Kenčia ne tik statybininkai, įmonės, tačiau už viską sumoka galutinis būsta ar statinio pirkėjas.

Nenorintiems gaišti savo brangaus laiko ir sutaupyti sunkiai uždirbtų pinigų – siūlome rinktis mus. Nuolatiniams ar pavieniams klientams siūlome visas pagrindines paslaugas – šiukšlių išvežimas Vilniuje, statybinių atliekų išvežimas, buitinių atliekų surinkimas ir išvežimas. Galime pasiūlyti keletą išvežimo variantų, pakrauti šiukšles rankomis arba mechanizuotai.