Mada

Švarkai, švarkeliai – klasikinis pasirinkimas visoms progoms

Vyrais kartais šaiposi, kad moterys niekada neturi, ko apsirengti, nors spinta tiesiogine prasme tiesiog lūžta nuo rūbų. Tiesios tame yra, tačiau reikia, atminti, kad drabužiai moterims tai ne pavienės suknelės ar palaidinės, tai rūbų ir aksesuarų visuma, kuri padeda sukurti unikalų stilių bei išreikšti save, todėl rūbų niekada nebus per daug… O gal? Gal geriau turėti kelis kokybiškus ir prie visko derančius drabužius? Bet ar tokie egzistuoja? Taip, švarkai – universalus pasirinkimas, kurį galite priderinti prie savo garderobo.

Jei mėgstate klasikinį stilių. Kartais klasika yra painiojama su dalykine, ofiso apranga, tačiau toks požiūris klaidingas. Klasikinė apranga – tai pastelinės, natūralios spalvos, griežtesnio kirpimo modeliai, su kuriais galima drąsiai eiti ir į teatrą, ir į darbą, ir į vakarėlį ar kitą šventę, nes klasika dera prie visko, o tiksliau viskas dera prie klasikos. Taigi, jei jūsų stilius būtent toks, jam visada galite suteikti šiek tiek koketiško ar jaunatviško žavesio, o tam puikiai tinka lengvai krintantys, ar varpelio formos švarkai su sagomis. Švarkai gali būti dekoruoti odos detalėmis, veltomis sagėmis ar tiesiog pasiūti iš įdomesnės faktūros audinio.

Jei mėgstate laisvalaikio stilių. Marškinėliai, lengvai krintančios suknelės, džinsai ir sportiniai bateliai – tai jūsų stilius? Šaunu, tada prie jo tiks safari stiliaus arba džinsiniai švarkeliai. Šiuo metu labai populiarūs sendinto džinso švarkai, jie kuria šiek bohemišką, hipišką stilių, o jei jis jums ne prie širdies, visada galite rinktis odinius švarkelius. Atvirai pasakius odiniai drabužiai moterims labai žaviai atrodo ir kuria šiek tiek paslaptingą moters portretą. O odiniai švarkai tinka praktiškai prie visko: ir prie suknelės, ir prie džinsų ir prie klasikinės mažos juodos suknelės, todėl nebijokite eksperimentuoti.

Jei darbas jus įpareigoja būti dalykiška. Užimant rimtas darbo pareigas, jau nori nenori, reikia rengtis dalykiškai, tačiau tai nereiškia, kad jūsų stilius turi būti nuobodus. Taip, griežto kirpimo švarkai – jūsų kasdienybė, tačiau ar jos nesinorėtų paįvairinti pasirinkus trapecijos formos švarkelį ar tradicinius apykaklės atlapus pakeisti stoikute? Maži pokyčiai daro stebuklus!

Mielosios, derinkite rūbus, nebijote ieškoti naujų spendimų ir būkite oroginalios!