Auto-moto,  Transportas

Universalios padangos, kodėl jas pirkti internetu

Šiomis dienomis galima įsigyti praktiškai bet kokį produktą internetu, ne išimtis ir padangos, bei taip sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, tačiau tai nėra vienintelis tokio pirkimo privalumas. Apsiperkant internetu galima ir sutaupyti. Ne visada, bet dažnu atveju internete kaina būna mažesnė. Taip yra todėl, jog pardavėjams nereikia išlaikyti realios parduotuvės, nereikia rūpintis jos įrengimu, o tai leidžia sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos galima panaudoti sumažinant produktų kainas. Tai leidžia ne tik sėkmingai konkuruoti su tradicinėmis parduotuvėmis, bet ir pirkėjams kažkiek sutaupyti. Be to, sutaupyti galima ir dėl to, jog internete labai greitai galima apžiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus, juos palyginti, o tuomet jau išsirinkti geriausią variantą.

Kokios padangos populiariausios?

Skirtingose šalyse vyrauja skirtingos rinkos tendencijos, todėl mes aptarsime, kas populiaru Lietuvoje. Svarbu žinoti, kad padangas galima skirstyti ir pagal gamintoją, ir pagal jų dydį ir pagal daugybę kitų kriterijų, bet mes atsižvelgsime tik į pačius bendriausius. Lietuvoje dėl metų laikų ir jų klimato skirtumo, dažniausiai naudojamos skirtingos padangos, atitinkamos kiekvienam sezonui. Aišku, nenorintiems jų keisti yra išeitis – universalios padangos, su jomis leidžiama važinėti tiek žiemos, tiek vasaros metu. Tačiau savo populiarumu jos nusileidžia vasarinėms ir žieminėms padangoms, jeigu jas skaičiuosime kartu sudėję. Mažiausiai populiarios yra dygliuotos padangos, tai lemia specifinė jų paskirti.

Universalios padangos ir eksperto apžvalga

Šios padangos yra puiki išeitis žmonėms, kurie nenori kiekvieną pavasarį bei rudenį rūpintis padangų keitimu. Be to, galima kažkiek sutaupyti pinigų, kurie būtų išleisti ant jų keitimo, tačiau tokios padangos susidėvės greičiau, negu naudojamos tik vieno sezono metu, tad dėl finansinio aspekto reikėtų atlikti daugiau skaičiavimų. Be to, tokios padangos savo sukibimo kokybe gali nusileisti atitinkamo metų laiko padangoms, aišku, čia labai daug priklauso nuo pačių padangų kokybės, kurias lyginsime. Kadangi skirtingų padangų skiriasi ir jų guma, o nuo jos priklauso ir sukibimo kokybė. Aišku, ne mažiau svarbus faktorius yra protektoriaus gylis, kadangi jo reikalavimui skiriasi žiemą ir vasarą, tad prieš šaltąjį sezoną reikėtų į jį atkreipti dėmesį. Produkcija parduodama pigiau.