Paslaugos,  Šventės

Vestuvių fotografas – mada ar būtinybė?

Vestuvių fotografas vestuvėse atlieka svarbų vaidmenį. Ir netgi labai svarbų. Pati šventė taip pat nestokoja nei kiek reikšmingumo. Likus gana ilgam laiko tarpui jau imama galvoti ir derinti. Bet gal nėra ko skubėti? Gal tiks paprasčiausios nuotraukos? Gal net fotografo paslaugų nereikia?

Tie, kurie jau atšventė savo vestuves, veikiausiai suglumo – kaip apskritai galima kelti prielaidą, kad vestuvių fotografas nereikalingas? Toli gražu! Reikalingas. Dar ir kaip. Jei norite, kad vestuvės būtų užfiksuotos nuostabiai, turite kreiptis į specialistą, atsakingai teikiantį vestuvių fotografijos paslaugas.

Ankstesnėje pastraipoje galėjo užkliūti du dalykai.

  1. Kaip žinoti, kad paslaugos teikiamos atsakingai?
  2. Ar privalu savo adresatu pasirinkti būtent vestuvių fotografą?

Skelbiame atsakymus:

  • Sunku pasakyti, ar konkretus žmogus yra superpatikimas, tačiau vadovaujantis tam tikromis gairėmis tampa lengviau priimti sprendimą. Ar interneto svetainė kelia pasitikėjimą? Gal ką nors rekomenduoja jūsų draugai?

Atsakymą į patikimumo klausimą rasti lengviau, jei susisiekiate su fotografu ir sutariate susitikti. Ar asmuo susitarimo laikosi? O gal jau pusvalandį laukiate kavinėje, bandote prisiskambinti ir svarstote, kurgi tas fotografas prašapo?

  • Kažin ar kitos srities (pavyzdžiui, automobilių) fotografas savo gebėjimus geriausiai atskleistų fotografuodamas jaunuosius. Aišku, tai įmanoma, jei vestuvių fotosesijos tema susijusi su automobiliais. Bet kitu atveju primygtinai rekomenduojama samdyti žmogų, žinomą kaip vestuvių fotografas.

Tai visgi…

…mada ar būtinybė?

Kad ir apsvarstėme porą dalykų, vis dėlto lieka neatsakytas dar vienas aspektas. Vestuvių fotografas – mada ar būtinybė?

O kokia jūsų nuomonė?

Šiaip jau geros nuotraukos išlieka emociškai vertingos ir po kelerių metų, ir žymiai ilgiau. Vestuvės – šventė, kurios prisiminimus saugoti norėtųsi ne savaitę ir ne mėnesį, ar ne? Todėl atsakymas yra toks: ne mada, o būtinybė.

Nepamirškite: profesionalumas – svarbu

Atsakymo papildymas: nepamirškite, kad profesionalu – geriau nei mėgėjiška! Profesionaliai vestuves fotografuojantis žmogus pateiks rezultatą, vertą pagyrų. Nepakanka paspragsėti fotoaparatu. Šiuo principu vadovaujantis suderinami vestuvių reikalai. Ir nuotraukos džiugina ilgus metus, grožėtis malonu dar ir dar.