vestuvių fotografai
Paslaugos,  Šventės

Vestuvių fotografai: kai reikalingas profesionalus įsimintiniausių gyvenimo akimirkų „užšaldymas“

vestuvių fotografaiPlanuodami savo vestuves, turime apmastyti kiekvieną smulkmeną – pradedant šventės vieta ir baigiant nuotakos aksesuarais. Vestuvių fotosesija – daugumai itin reikšminga detalė. Net mūsų tėvai ir seneliai, kurie, sutikite, buvo kur kas mažiau priklausomi nuo savo atvaizdo įamžinimo skaimeniniame arba popieriniame formate (taip taip, kalbame apie „asmenukes“), stalčiuje slepia gana storą vestuvinių fotografijų albumą. Ar prisimenate tą nepakartojamą momentą, kai su tėvais nostalgiškai apžiūrinėjote šias nuotraukas ir godžiai aptarinėjote visas šventės detales? Jei norite ir patys perduoti šį palikimą ateities kartoms – vestuvių fotografai, puikiai išmanantys savo darbą, jums tiesiog būtini.

Užsakymai vestuvių fotosesijoms – vieni dažniausių darbų, kuriems samdomi fotografai. Tai – šventė, neturinti antro dublio, tad viskas turi pavykti tobulai. Nuotaka nuotraukoje nori atrodyti nepriekaištingai – juk malonu, kai draugės aikčioja iš susižavėjimo ir paslapčia pavyduliauja. Įdomiausios ne tos „šabloninės“ vestuvių akimirkos – žiedo movimas, bučinys, puokštės metimas ar jaunųjų šokis – bet unikalūs kaldrai, perteikiantys jaunųjų bei svečių nuotaikas, emocijas. Profesionalūs vestuvių fotografai geba visa tai įamžinti.

Vestuvių dieną viskas privalo būti taip, kaip pageidauja jaunieji. Tačiau kalbant apie fotosesiją, susitaikykite su mintimi, jog būtina visiškai atsiduoti į fotografo rankas. Nors jaunieji taria lemiamą žodį fotosesijos temos bei vietos atžvilgiu, tačiau fotografas pametėja idėjas, išdėsto kompoziciją ir panašiai. Profesionalūs vestuvių fotografai niekuo neypatingoje vietoje gali sukurti tobulą nuotrauką. Aišku, siekiant stulbinančio rezultato, būtinas betarpiškas užsakovo ir fotografo bendradarbiavimas bei išankstinis pasiruošimas fotosesijai – svarbu tinkamas makiažas, šukuosena, apranga ir panašiai.

Kiekvienas vestuvių fotografas individualus ne tik savo asmeniniais bruožais, bet taip pat turi savotišką darbų braižą – vieni pirmenybę teikia tradicinėms vestuvių nuotraukoms, kiti ieško originalių sprendimų. Nors profesionalūs vestuvių fotografai neplagijuoja – tai yra kiekvieno užsakovo nuotraukos yra vienintelės ir nepakartojamos – tačiau minėtas braižas yra užčiuopiamas jo darbuose. Renkantis specialistą, būtina į tai atsižvelgti, priešingu atveju gresia nesusikalbėjimas. Kiek laiko truks fotosesija, dėl kokio piniginio atlygio tariamasi – elementarūs, tačiau taip pat būtini iš anksto aptarti klausimai.

Profesionalūs vestuvių fotografai gali sukurti šventę šventėje – nuotaikingą fotosesiją primins ne tik prisiminimai, bet ir nepakartojamos nuotraukos, kurios, banaliai tariant, iškalbingesnės už tūkstantį žodžių.